Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien661
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3371
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17900
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213537

Prisijungę: 22
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Mokinio dienos režimas: mokymasis, namų darbų atlikimas, poilsis

 

Mokinio dienos režimas turi didelę įtaką jo psichologinės ir fizinės sveikatos stiprinimui bei valios ugdymui. Darbo ir poilsio režimas turi būti atitinkamai suplanuotas visas 24 valandas. Šis planas, kaip ir visi planai, prasmingas yra tik tada, kai yra jo laikomasi.

Pasak mokslininkų, būdingi du fiziologinių funkcijų suaktyvėjimo periodai: tarp 8 ir 12 val., o kitas – tarp 16 ir 19 val. Per darbo dieną mokinių darbingumas kinta taip: žemesniųjų klasių mokiniams pirmą pamoką jis didėja, antrą – pradeda mažėti ir labai sumažėja ketvirtą pamoką. Viduriniųjų ir aukštesniųjų klasių mokiniai darbingiausi būna antrą ir trečią pamoką. Ketvirtą pamoką darbingumas mažėja, o penktą, mokiniui sukaupus visas jėgas, jis gali padidėti, šeštą pamoką labai sumažėja.

Organizuojant vaikų ugdymą, poilsį, žaidimus, kūno kultūros pratybas, būtina atsižvelgti į biologinių ritmų kaitą. Per savaitę mokinių darbingumas taip pat kinta. Pirmadienį visų klasių mokinių jis nedidelis, po to pradeda didėti. Žemesniųjų klasių mokinių didžiausias jis būna antradienį ir trečiadienį. Ketvirtadienį darbingumas pradeda mažėti. Visų klasių moksleivių mažiausias darbingumas yra penktadienį. 

Daugiau informacijos rasite čia ...

Last Updated on Wednesday, 13 September 2017 12:12
 
 
 

Kelias į finalą

Kiekvieną pavasarį Lėvens pagrindinės mokyklos mergaitės dalyvauja lengvosios atletikos keturkovės varžybose. Varžybos vyksta trimis etapais. Norint patekti į tarpzonines varžybas, reikia nugalėti rajoninėse. Rajoninės vyko gegužės 11 d. Pasvalio parko stadione. Mokyklos komandą sudarė 6 mergaitės (g. 2003 m. ir jaunesnės). Mūsų sportininkės laimėjo 1-ąją vietą, nugalėjusios kitas rajono mokyklų komandas.

Kiekvienose varžybose skaičiuojami ir asmeniniai sportininkių rezultatai. Surinkusi 305 taškus nugalėtoja tapo 7a klasės mokinė Gabija Žižmantaitė. Keturkovės varžybų rungtis sudaro: 60 m. bėgimas, šuolis į tolį įsibėgėjus, 150 gr. kamuoliuko metimas ir 500 m. bėgimas. Mūsų komanda surinkusi 1158 taškus iškovojo kelialapį į tarpzonines varžybas, kurios vyko gegužės 17 d. Utenoje. Čia dalyvavo 10 komandų. Lėvens pagrindinės mokyklos sportininkės, aplenkusios net devynias komandas, tapo nugalėtojomis. Iškovoti 1-ąją vietą pavyko surinkus 1259 taškus. Čia vėl pasižymėjo geriausia mokyklos lengvaatletė septintokė Gabija. Surinkusi tiek pat taškų kaip ir rajoninėse varžybose, ji vėl užkopė ant aukščiausiojo apdovanojimų laiptelio. Pasiekti komandinę pergalę Gabijai padėjo komandos draugės: J. Gintautaitė, J. Juknevičiūtė, A. Dimšaitė, G. Čiuplinskaitė, U. Miliūnaitė.

Dvi savaites komanda ruošėsi finalinėms varžyboms, kurios įvyko gegužės 29 d. Alytuje. Į Dzūkijos sostinę suvažiavo dešimt pajėgiausių  respublikos lengvosios atletikos keturkovės komandų. Aplenkusios penkias komandas, mergaitės iškovojo garbingą penktą vietą (1175 taškai). Joms nusileido Vilniaus, Palangos, Radviliškio, Mažeikių ir šeimininkų Alytaus komandos. Čempionėmis tapo Klaipėdos Gedminų progimnazija (1340 taškų).

Mūsų komandos lyderei Gabijai pakartoti rajoninių ir tarpzoninių varžybų surinktų taškų sumą sutrukdė tolimos kelionės nuovargis. Todėl surinkusi 273 taškus, šešiasdešimties mergaičių tarpe, asmeninėje įskaitoje pasiekė 9 rezultatą ir atsiliko nuo klaipėdietės nugalėtojos tik 20 taškų.

Mokykla džiaugiasi ir didžiuojasi, kad turi tokių gabių, valingų, darbščių sportininkių, kurios garsina Lėvens mokyklos vardą ne tik rajone, bet ir respublikoje.

Norėčiau palinkėti mergaitėms sportinio ryžto, ištvermės ir įspūdingų pergalių ateityje. 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Vilija Mačėnienė

 

  

 

SUSITIKIMAS SU ILIUSTRATORE JENNY LUCANDER

Jau ne vienerius metus mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiuose. Prieš pusmetį buvome išreiškę pageidavimą priimti svečius iš Šiaurės šalių ir štai šį mėnesį gavome jų pasiūlymą.

Gegužės 22 d. įvyko susitikimas ir kūrybinės dirbtuvėlės su knygų iliustratore iš Suomijos Jenny Lucander. Užsiėmimo metu buvo skaitomos ištraukos iš Minnos Lindeberg knygos, kuriai iliustracijas sukūrė pati Jenny Lucander. Autorė papasakojo, kaip gimė jos „galvoje“ idėjos ir kaip kūrė iliustracijas.

Kūrybinių dirbtuvėlių metu antrokai, padedami mūsų mokyklos projekto ,,Sciencle Girls“ dalyvių, piešė, klijavo savo įsivaizduojamą gyvūnėlį, sugalvojo vardus, juos apibūdino.

Šią iliustratorės viešnagę Lietuvoje administruoja Asociacija Norden, projektą įgyvendina Šiaurės ministrų tarybos biurai Baltijos šalyse, finansuoja  Šiaurės ministrų taryba,  partneris- Lietuvos nacionalinė M. Mažvydo biblioteka.

Bibliotekininkė Birutė Kazėnaitė

     

 

 

Projektas „Spalvotas gėlių pasaulis“

Gegužės 18 d. Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos mokinių komanda dalyvavo Svalios pagrindinėje mokykloje vykusioje rajoninėje konferencijoje „Mūsų darbeliai – mūsų darbai“. Renginio metu aptartos ir apibendrintos visą pavasarį vykdyto rajoninio projekto „Spalvotas gėlių pasaulis“ veiklos.

Mūsų mokyklos mergaičių trijulė pristatė stendinį pranešimą „Jaunieji sodininkai“. Konferencijos dalyviams pasidžiaugėme visa gausybe nuveiktų darbų. Kaip ir pridera tikriems sodininkams, vos pasirodžius pirmiesiems pavasario saulės spinduliams sėjome įvairių rūšių gėles bei daržoves, kruopščiai rūpinomės kabineto palangę papuošusiais daigeliais. Atlikome įvairius tyrimus ir skaičiavimus: stebėjome ir fiksavome sėklų dygimo trukmę, gautus duomenis vaizdavome stulpelinėse diagramose. Lankydamiesi Pasvalio turgaus augalų paviljone išgirdome gėlių augintojų pasakojimus apie tai, koks sunkus ir daug pastangų reikalaujantis yra jų darbas. Išvykos metu žymėjomės gėlių pavadinimus bei kainas. Vėliau lyginome ir skaičiavome, kurios gėlės yra parduodamos brangiausiai, o kurias galima įsigyti pigiau.

Projekto rezultatais džiaugėsi ne tik mokiniai, bet ir jų mamytės. Motinos dienos proga jos buvo apdovanotos pačių vaikų rankomis sėtais, užaugintais serenčių  daigais.

Specialioji pedagogė Inga Ruželiėnė,

socialinė pedagogė Sonata Briedienė

  

Last Updated on Monday, 29 May 2017 18:28
 

Futbolo žaidynių – „Golas 2017“ rezultatai

Šių metų gegužės 16 dieną Pasvalio parko stadione vyko rajoninės „Golas 2017“ varžybos. Mūsų mokyklos sportininkai iškovojo antrąją vietą. Komandos sudėtis: M. Mažuolis, A. Demenis, E. Veblauskas, D. Bajelis, M. Bereišis, K. Karka, D. Sakalauskas, E. Rožukas, U. Miliūnaitė, K. Vaitaitytė.

Spec. pedagogė S. Briedienė

  

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 33