Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien400
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3836
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19031
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214668

Prisijungę: 13
Jūsų IP: 54.224.184.33
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Garbingų svečių viešnagė Pasvalyje bei mūsų mokykloje

Balandžio mėn. pabaigoje pasvaliečiai buvo pakviesti į Čečėnijai ir Lietuvos valstybingumui skirtus susitikimus su garbingais svečiais: Algirdu Endriukaičiu – Lietuvos Respublios Aukščiausios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataru, Aminat Saijeva – Lietuvos tautinių mažumų bendrijų tarybos nare, čečėnų bendruomenės pirmininke Lietuvoje. Svečiai pirmiausia nešini glėbiu knygų apsilankė Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje. Ši kilni draugystė užsimezgusi tarp gerb. Signataro Algirdo Endriukaičio su kraštotyros būreliu „ Gimtinė“ tęsiasi nuo 2008 m. Svečiai susipažino su mokykla, apsilankė mokyklos bibliotekoje bei maloniai pabendravo su mokyklos bibliotekininke Birute Kazėnaite. O mokyklos skaitykloje svečiai vedė 7b klasės mokiniams istorijos pamoką bei viktoriną „ Mano Lietuva – mano širdis“, „ Ką aš žinau apie Čečėnija?“ bei kvietė padiskutuoti , ką šiandienos lietuviui , artėjant nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui bei čečėnams reiškia laisvė, nepriklausomybė , valstybė. Pamokoje taip pat dalyvavo mokyklos direktorė Lina Rauckienė bei direktorės pavaduotoja ugdymui Aida Abukevičienė. Aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti knygomis. Apsilankę mokyklos muziejuje, parašė prasmingus palinkėjimus šios mokyklos mokiniams ir mokytojams.

 Garbingi svečiai taip pat susitiko su Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos mokiniais, kuriems vedė viktoriną „ Lietuva ir aš“, „ Ką man reiškia Čečėnija?“. Viktorinų nugalėtojai buvo apdovanoti knygomis.

Svečiai užsuko į Pasvalio rajono savivaldybę, kur juos priėmė meras Gintautas Gegužinskas, vėliau drauge su jais atėjęs į susitikimą miesto bibliotekoje.

Pasvalio bibliotekos skaitytojams Aminat Saijeva ir Algirdas Endriukaitis padovanojo leidinį „Antikomunistins kongresas it Tribunolo progresas“. Leidinys išduodamas į namus

Vakare svečiai lankėsi pasvaliečių tremtinių Laimutės Zigmuntienės ir Genovaitės Radėnienės šeimose bei susipažino su Pasvalio miesto įžymiomis istorinėmis vietomis.

Kitą dieną svečiai dalyvavo klubo „Užjausk draugą“ konferencijoje „Kūryba – kaip terapija ir dovana“ bei plačiai susipažino su Pasvalio Krašto muziejumi.

 

2017 m. gegužė

Vlada Čirvinskienė

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla istorijos mokytoja metodininkė