Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien400
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3836
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19031
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214668

Prisijungę: 13
Jūsų IP: 54.224.184.33
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

 Sportinė popietė

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla senokai bendradarbiauja su Kupiškio P. Matulionio progimnazija bei Latvijos respublikos Bauskės pagrindine mokykla. Kasmet tradiciškai mūsų mokykloje susitinka parungtyniauti geriausi šių mokyklų sportininkai. Vasario 23 dieną vėl įvyko trijų gerų draugų susitikimas, kūno kultūros mokytojos suorganizavo sporto popietę. Ji prasidėjo mūsų mokyklos sporto salėje renginio atidarymu. Svečius, sportininkus, mokytojus - visus susirinkusius gražiu pasirodymu pasveikino Dalės Norvydienės vadovaujami šokėjai bei Lėvens pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Rasa Žigienė, linkėdama gražios draugystės, geros nuotaikos ir sėkmės sportinėse varžybose.

Pirmoji rungtis – judriųjų estafečių varžybos. Iš kiekvienos komandos dalyvavo po 5 mergaites ir 5 berniukus. Čia rungtyniavo 6–7 klasių mokiniai. Sportininkams labai patiko rungtyniauti poromis po du ( mergaitė ir berniukas). Sirgaliams tai buvo gražus reginys. Jie plojo ir ragino atsiliekančius. Susumavus estafečių rezultatus, pirmąją vietą iškovojo šeimininkai – Lėvens pagrindinės mokyklos sportininkai. Ne veltui sakoma „namuose ir sienos padeda“'. Antri buvo kupiškėnai, o treti liko svečiai iš Bauskės pagrindinės mokyklos.

Po to vyko 6–7 klasių berniukų krepšinio varžybos. Kova buvo įdomi, energinga, atkakli ir permaininga. Krepšinio aikštelėje pranašiausi tapo Kupiškio P. Matulionio progimnazijos krepšininkai. Jie ir iškovojo pirmąją vietą. Dėl antros ir trečios vietų įnirtingai kovojo Bauskės ir Lėvens mokyklų krepšininkai. Čia jau mums nepadėjo net „namų sienos“. Pergalę po atkaklios kovos išplėšė "broliukai" latviai. Krepšinio varžybose mes likome treti.

Susumavus judriųjų estafečių ir krepšinio rungtynių galutinius rezultatus, komandos išsirikiavo tokia tvarka: 1-oji vieta atiteko Kupiškio P. Matulionio progimnazijos sportininkams, antri liko mūsų Lėvens sportininkai, o trečią vietą iškovojo svečiai iš Latvijos Bauskės pagrindinės mokyklos. Iš kiekvienos krepšinio komandos buvo išrinkta po vieną geriausią žaidėją. Jais tapo: Pasvalio Lėvens krepšinio komandos žaidėjas Airidas Prakopas, Kupiškio – Marius Barauskas, Bauskės – Arvis Sūna. Šie sportininkai buvo apdovanoti prizais ir diplomais.

Kaip ir kiekvienas šių laikų renginys, taip ir ši sporto popietė nebūtų taip gerai pavykusi, jei ne mūsų šaunusis renginio rėmėjas. Labai džiugu, kada tėveliai ne tik skatina savo vaikus sportuoti, bet ir prisideda prie jų svajonių įgyvendinimo. Šios šventės rėmėju buvo mūsų geriausio krepšininko Airido Prakopo tėtis Evaldas Prakopas. Nuoširdžiai dėkojame jam ir visiems padėjusiems ir prisidėjusiems organizuojant šią popietę.

Tradicine tapusi sporto popietė baigėsi. Ją primins ne tik patirtos emocijos, rezultatai, draugų pokalbiai, bet ir svečių iš Latvijos dovanos – saldaus pyrago – skonis.

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Vilija Mačėnienė

  

 

 

Last Updated on Monday, 27 February 2017 19:01