Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien447
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3883
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19078
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214715

Prisijungę: 11
Jūsų IP: 54.198.58.62
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Kalėdinio šurmulio sūkuryje...

Praūžęs kalėdinis šurmulys padovanojo ne tik išsvajotų dovanų, bet pripustė širdyje ir spalvingų prisiminimų. Prisiminimų apie gražiąsias žiemos metų šventes bei apie prieškalėdinę savaitę vykusias veiklas. O jų buvo išties daug.

Visa mokykla jau nuo gruodžio mėnesio gamino kalėdinius žibintus: iš stiklainių, indelių nuo dažų, popieriaus ir t.t.  Paskutiniąją savaitę prieš atostogas per visų dalykų pamokas buvo kalbama, diskutuojama, piešiama, karpoma, rašoma, kuriama apie kalėdinius žibintus. Žibintai tapo mūsų kalėdiniu simboliu.

Mokyklos mokinių taryba prieškalėdiniame laikotarpyje kvietė mokyklos bendruomenę dalintis gerumu organizuodami akciją „Padovanok knygą senoliams“. Smagu, kad surinkome ne tik knygų, bet ir saldžių dovanėlių Pasvalio raj. paslaugų ir užimtumo centro gyventojams.  Grupelė mokinių lankydamiesi pas senelius ir sveikindami su šv. Kalėdomis deklamavo eilėraščius, grojo akordeonu, dainavo ir, žinoma, išdalino surinktas knygas, saldžias dovanėles.

Didžiausio triūso ir kūrybinių kančių pareikalavo kalėdinio spektaklio „Pasiklydusi Pelenės istorija“ kūrimas. Spektaklis buvo vienas, o aktoriais tapo visi  5–8 klasių mokiniai. Pasiskirstę po mažą pasakos epizodą (kas Pelenės kasdienybę, kas puotos grožį ir prabangą ar kurpaitės matavimo procesą) visi mokiniai pasekė vieną istoriją. Buvo kiek neįprasta ir įdomu.  Aktų salė skendėjo paslaptingoje, pačių pasigamintų žibintų, šviesoje. Scenoje pasirodė ne tik mokiniai, bet ir mokytojų bei mamų  grupelė, papasakojusi apie stebuklingą Kalėdų spalvą, kvapą...

Tą pačią savaitę mokykloje vyravo aprangos kodas – „Švenčių belaukiant“, kurio kulminacija tapo „Gražiausio kalėdinio megztinio“ konkursas. Iš visų dalyvavusių konkurse klasės balsuodamos išrinko net dešimt gražiausių ir originaliausių kalėdinių megztinių.

Darbo buvo daug, bet jis suteikė daug gražių, teigiamų, prasmingų emocijų.

Ačiū visiems, dalyvavusiems kalėdiniame mokyklos šurmulyje: puošusiems mokyklą, kūrusiems, aukojusiems. Tik būdami vieningi mes galime labai daug.

R. Žigienė

  

 

 

 

 

 

 

Last Updated on Thursday, 05 January 2017 22:32