Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien400
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3836
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19031
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214668

Prisijungę: 13
Jūsų IP: 54.224.184.33
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Rajoninių ir zoninių kvadrato varžybų rezultatai

 

Š. m. lapkričio 25 ir 30 dienomis mūsų mokyklos sporto salėje vyko rajono vidurinių ir pagrindinių mokyklų 5–6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos abi komandos iškovojo pirmąsias vietas ir pateko į zonines varžybas, kurios vyko gruodžio 3 dieną Joniškio M. Slančiausko progimnazijos sporto salėje. Varžybų kova buvo labai atkakli, tačiau nugalėjo salės šeimininkai, o mūsų sportininkai iškovojo antrąją vietą. Treti liko pakruojiečiai.

Mokyklos ir rajono garbę gynė šios sportininkės: 6b kl. – D. Vaičekonytė, M. Paškonytė, R. ir K. Mackevičiūtės, 6a kl. – J. Dabužinskaitė, P. Augėnaitė, K. Vasilevičiūtė, S. Janulevičiūtė, 5b kl.: S. Baltrūnaitė, A. Bedalytė, E. Kubilevičiūtė, R. Vaitekūnaitė.

Berniukų komandą sudarė: 6b kl.: R. Vošteris, L. Liorensas, L. Rinkūnas, E. Dunauskas M. Sargelis, 6b kl.,: A. Dabužinskas, E. Dobrodiejus, D. Sakalauskas, L. Kazilionis, 5b kl.: A. Baršauskas, E. Tekutis.

Dėkojame mokiniams už gerą žaidimą ir linkime gerų rezultatų ateityje.

Kūno k. mokytojos

   

Last Updated on Thursday, 22 December 2016 22:51