Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien400
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3836
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19031
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214668

Prisijungę: 13
Jūsų IP: 54.224.184.33
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Pasaulio pajautimas kitaip

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga šiais metais mini savo 90-metį. Ta proga sąjungos renginių organizatoriai atvyko į Pasvalį, kur lankydamiesi mokyklose parodė mokiniams neįprastų, įdomių dalykų, turinčių didžiulę prasmę. Mūsų mokykloje vyko Pojūčių teatro kūrybinės dirbtuvės. Teatro režisierė K. Žernytė kartu su aktore R. Šniaukštaite aktų salėn subūrė norinčiuosius pajusti aplink mus supantį pasaulį neregio akimis. Tai buvo pamoka. Pamoka mums, jauniems ir matantiems, pabūti neregių žmonių kasdienybėje: ką  jie jaučia, kaip mato pasaulį...Mokiniai aktyviai ir noriai dalyvavo siūlomuose išbandymuose, užduotyse užrištomis akimis.

Po „Kūrybinių dirbtuvių“ Pasvalio kultūros centre vyko spektaklis „Akmuo, vanduo, geluonis“. Šiame spektaklyje buvau ir aš. Įdomiausia tai, kad spektaklio aktoriais virto žiūrovai, atėję jo pasižiūrėti. Man nepasisekė, nes aktore šį kartą būti nebuvau išrinkta, tačiau sėkmė nusišypsojo  Dovydui ir Mantui  iš mūsų mokyklos 8b klasės. Po spektaklio Dovydas džiaugėsi, kad įspūdis būti spektaklio dalimi nerealus. Įdomu ir smalsu buvo pajusti tai, ką jaučia aklas žmogus. Vienu metu vaizduotė kuždėjo, kad esu tarsi žirgas didžiuliame lauke apsuptas dūzgiančių bičių... Atsimerkus pasirodo viskas kitaip. Dalyvavimas spektaklyje suteikė puikią progą priartėti prie nematančiųjų pasaulio: prisiliesti rankomis, užuosti kvapus ar paragauti.

Gertrūda Grybytė, 7a kl. mokinė