Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien668
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3378
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17907
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213544

Prisijungę: 13
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Mokiniai savo mokyklas garsina ne tik mokslo pasiekimais, bet ir sportuodami, dalyvaudami įvairiose varžybose.

Kiekvieną pavasarį, gegužės mėnesį, vyksta Lietuvos mokyklų keturkovės varžybos. Jos rengiamos trim etapais: rajoninės, tarpzoninės ir respublikinės (finalinės).

Pirmasis varžybų rajoninis turas vyko šių metų gegužės 10 d. Pasvalio parko stadione. Čia Lėvens mokyklos mergaičių komanda, surinkusi 1223 taškus, iškovojo pirmąją vietą. Komandą sudarė 6 mergaitės: G. Žižmantaitė, A. Dimšaitė, U. Miliūnaitė, J. Stepolionytė, J. Gintautaitė ir G. Čiuplinskaitė (67 kl. atstovės).

Pirmosios vietos laimėtoja Lėvens pagrindinės mokyklos komanda iškovojo teisę ginti rajono ir mokyklos garbę tarpzoninėse varžybose Utenoje. Varžybos vyko gegužės 18 dieną. Čia rungėsi aštuonios komandos. Mūsų mergaitės, surinkusios 1172 taškus ir užėmusios antrąją vietą, pateko į respublikines finalines varžybas, kurios vyko Šiauliuose gegužės 28 dieną.

Šiose varžybose šiek tiek pasikeitė komandos sudėtis (vietoj U. Miliūnaitės komandai atstovavo E. Sėdžiūtė). Finalinėse varžybose Šiauliuose rungtyniavo 9 komandos (10-oji Skuodo komanda neatvyko). Mūsų komanda surinkusi 1143 taškus iškovojo garbingą penktą vietą (pirmoji vieta atiteko Vilniaus Jėzuitų gimnazijai).

Visos sportininkės - tikros šaunuolės. Kepinant saulei mergaitės rungtyniavo keturiose rungtyse: 60 m. bėgime, šuolyje į tolį, 150 gr. kamuoliuko metime ir 500 m. bėgime.

Visų etapų varžybose buvo skaičiuojami ne tik komandų, bet ir sportininkių asmeniniai rezultatai. Čia mūsų komandos narė 6a kl. mokinė Gabija Žižmantaitė

pasirodė dar šauniau negu visa mokyklos komanda. Rajoninėse ir tarpzoninėse varžybose Gabija iškovojo pirmąją vietą. O finalinėse varžybose Šiauliuose 53 dalyvių tarpe Gabija, surinkusi 285 taškus užėmė antrąją vietą (vienu tašku atsiliko nuo Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos atstovės Š. Vizgirdaitės). Ji buvo apdovanota sidabro medaliu ir  2-ojo laipsnio diplomu. Gabija yra ne tik šauni sportininkė, skinanti laurus respublikinėse varžybose, bet ir gera, stropi, pareiginga mokinė.

Visų varžybų komandas privalėjo sudaryti šešios sportininkės, ne vyresnės kaip 2002 m. gimimo. O mūsų mokyklos komandoje buvo net keturios jaunesnės mergaitės (2003 m. gimimo). Šiais metais pasisėmusios patirties respublikinėse varžybose, kitąmet jos vėl galės atstovauti Lėvens pagrindinei mokyklai ir garsinti jos vardą respublikoje.

Tikiuosi, kad aktyviai pasitreniravusios, mergaitės pasieks dar geresnių rezultatų.

Lėvens pagrindinės mokyklos komandos vadovė Vilija Mačėnienė

 

 

Last Updated on Friday, 03 June 2016 19:12