Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien442
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę2486
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17681
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213318

Prisijungę: 11
Jūsų IP: 54.225.39.142
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2016“

Pasvalyje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2016“. Varžybose dalyvavo Svalios pagrindinės mokyklos 2 komandos, P. Vileišio gimnazijos komanda ir Ustukių pagrindinės mokyklos komanda. Mūsų mokyklos komanda įveikė visus varžovus ir iškovojo teisę ginti mokyklos ir rajono garbę Panevėžio apskrityje.

Panevėžyje vykusiose varžybose teko žaisti su Panevėžio 5 vidurinės mokyklos (3:0), Panevėžio raj. Žibertonių pagrindinės mokyklos (2:0), Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos (1:0) komandomis. Rimtesni varžovai pasitaikė Rokiškio raj. Pandėlio gimnazijos komanda. Sužaidėme lygiosiomis (2:2) ir buvo skiriami 9 metrų baudiniai. Ir čia vėl lygiosios – 3:3. Teko atlaikyti dar vieną baudinių seriją, kuri atnešė mūsų komandai pergalę (4:3). Mūsų mokyklos komandai atiteko kelialapis rungtyniauti birželio mėnesį Kaune įvyksiančiose finalinėse „Golas 2016“ varžybose.

Visų vykusių varžybų metu  daugiausia įvarčių pelnė: Matas Strelčiūnas, Martynas Mažuolis, Ugnė Butkevičiūtė, Karolis Karka, Ernestas Veblauskas.

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2016“ Panevėžio apskrities I vietos nugalėtojai: 1 eilėje – Martynas Mažuolis, Karolis Karka, Matas Strelčiūnas, Astijus Demenis, Žygimantas Rudys, 2 eilėje – Mantas Bereišis, Tadas Mikolaitis, Ernestas Veblauskas, Gabija Račinskytė, Gabija Ivaškaitė ir Ugnė Butkevičiūtė.

Aldona Antanaitienė, kūno kultūros mokytoja

 

 

Last Updated on Thursday, 26 May 2016 22:58