Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien435
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę2479
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17674
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213311

Prisijungę: 8
Jūsų IP: 54.225.39.142
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Kaziuko mugė


Gurgu gurgu, gurgu gurgu

Atvažiavote į turgų!

Nusipirksit čia riestainių

Ir labai gardžių saldainių...

Tokiomis eilėmis visus susirinkusius į Kaziuko mugę sveikino Gabija ir Arminta. Pilna aktų salė ir koridoriai užsipildė mokinių ir svečių klegesiu. Į mugės pasiruošimo darbus mokiniai sugužėjo iš klasių, kuriose mokėsi įvairiausių amatų: kvilingo, lankstymo iš popieriaus, juostų pynimo, drožybos, vilnos vėlimo, karoliukų vėrimo, grožio paslaugų, verslumo pamokėlių.

Renginio vedėjoms trimitų garsais pritarė ir su trenksmu pavasarį žadino vario dūdų orkestras „Parnauji“, vadovaujamas P. Dapšausko, o į šokių sūkurį viliojo lindihopo žingsneliu besisukantys „Cosmo“ šokėjai, vadovaujami D. Norvydienės.

Sveikinimo žodį visiems susirinkusiems tarė mokyklos direktorė L. Rauckienė. Į sceną pasilabinti buvo pakviesti Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas K. Polekas bei meras G. Gegužinskas.

Kaziuko mugė atidaryta ir gyvosios prekybos pradžia paskelbta. Viena už kitą gražesnėse ir išradingose prekyvietėse mokiniai siūlė pirkti saldumynų, rankdarbių, gėrimų. Mugėje buvo galima įsigyti kaimiškų kiaušinių, naminės duonos, lašinių... Pasiūla patenkino daugelio poreikius.

Didelio dėmesio sulaukė šių metų Kaziuko mugės naujovė – kino kamara. Įsigyti bilietą į filmą apie senuosius lietuviškus amatus bei pasigardžiuoti kepta duona su gira kvietė mokytojų J. Rastauskienės ir A. Vyčienės komanda.

Kol vieni dairėsi ką čia nusipirkus, kitus arčiau scenos kvietė Dominykas ir Tadas, surengę muzikines akordeono varžytuves. Puikiai grojo abu. Kiek vėliau padainuoti ir pašokti draugėn subūrė P. Vileišio gimnazijos folkloro kolektyvas, vadovaujamas S. Paliulio.

Svečiams išvykus patys mokiniai pristatė trumpus pasirodymus: galiūnų varžytuves, dainas, šokius, žaidimus, grojo muzikos instrumentais.

Mugei besibaigiant mokinių taryba organizavo viktoriną, kuriai klausimus ir prizus teikė mokytojai.

Kad prekyba vyktų sklandžiai ir organizuotai, pagelbėjo mokinių tėveliai, jau iš vakaro padėję įrengti ir papuošti prekyvietes. Nuoširdžiai dėkojame Mokyklos tarybai, mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams, svečiams, visiems visiems, padėjusiems suorganizuoti gražią šventę.

Dir. pavaduotoja Rasa Žigienė

 

 

 

 

Last Updated on Monday, 07 March 2016 17:48