Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien661
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3371
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17900
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213537

Prisijungę: 21
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Ką strazdanotos Pepės veikė mūsų mokykloje?

 

Lapkričio 9–13 d. Lietuvoje buvo paskelbta Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Šių metų tema draugystė. Prie šio projekto prisijungė daug Skandinavų bei Lietuvos mokyklų, ne išimtis ir mūsų mokykla.

Jau pirmadienį 6b, 7b, 8a klasių mokiniai ruošė draugystės medį: spalvingus ąžuolo lapus papuošė žinomų žmonių mintimis apie draugystę ir meilę. Šiuo metu šis medis papuošė biblioteką. Bibliotekoje buvo surengta knygų, parašytų norvegų, danų, švedų kalbomis, paroda. Ir visą savaitę po mokyklą šurmuliavo linksmuolės Pepės. Jos lankėsi literatūros pamokose ir skaitė Astridos Lindgren knygą „Pepė eina į mokyklą“. Iš tikrųjų buvo labai smagu klausytis Pepių postringavimų 0apie nesibaigiančias atostogas, nuotykius Argentinoje, begalinį norą ginčytis su mokytoja ir, aišku, svajones turėti draugų. Per šias pamokėles bibliotekos vedėja Birutė Kazėnaitė organizavo vaikams viktorinas, kuriose įveikti užduotis reikėjo ne tik išmanyti literatūrą, bet ir geografiją. Šios Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema-draugystė, su vaikais buvo kalbama apie draugystės reikšmę žmogaus gyvenime. 8a klasės mokiniai pynė draugystės voratinklį ir kiekvienas jų savo klasės draugams turėjo pasakyti po vieną gražų palinkėjimą. Ketvirtokai gražius žodžius apie savo draugą rašė ant „moliūgų“ ir „obuolių“, trečiokai ir antrokai piešė linksmąją heroję Pepę ir rašė, kodėl norėtų su ja susidraugauti. Kada buvo užduotis parašyti 5 geras savybes apie klasės draugą, kurį išsitraukė burtų keliu, paaiškėjo, kad pakankamai sudėtinga rasti gražių žodžių reikšti teigiamas emocijas, bet vis vien buvo smagu.

Savaitė prabėgo greitai. Ačiū 8a klasės mokinėms Gabijai Ivaškaitei, Gabijai Račinskytei, Evelinai Pranevičiūtei, Agnei Krikščiūnaitei, Otilijai Titaitei, kurios šauniai vaidino Pepes ir skaitė ištraukas. Ir dar Ugnei Gabrytei už užsienietiškų knygų parodos organizavimą.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Stragienė ir bibliotekos vedėja Birutė Kazėnaitė

   

 

Last Updated on Thursday, 26 November 2015 20:16