Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien661
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3371
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17900
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213537

Prisijungę: 22
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Rajoninės kvadrato varžybos

Š. m. lapkričio 24 d. Ustukių sporto salėje vyko rajoninės mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo Svalios pagr. m-klos, Joniškėlio P. Bitės gimnazijos ir mūsų mokyklos 5–6 kasių komandos.

Sveikiname mergaičių ir berniukų komandas, iškovojusias II-ąsias vietas.

Kūno k. mokytojos

 

Rajono ketvirtų klasių mokinių kvadrato varžybos

Lapkričio 18 dieną mokykloje vyko Pasvalio rajono pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos, Svalios ir Lėvens pagrindinių mokyklų ketvirtokų komandos. Mūsų mokyklai atstovavo šie 4a ir 4b klasių mokiniai: Emilija Žigaitė, Skaiva Gudauskytė, Andrėja Kauneckaitė, Erikas Luomonas, Evita  Jakubonytė, Rusnė Vaitekūnaitė, Livita Valintėlytė, Pranas Bitinas, Eitvydas Beltė, Algirdas Tuomas, Eligijus Tekutis, Augustas Baršauskas. Mokyklos kvadrato komanda iškovojo I-ąją vietą, buvo apdovanota medaliais ir lapkričio pabaigoje dalyvaus zoninėse kvadrato varžybose.

Pradinio ugdymo mokytoja Audronė Petraitienė

  

  

Zoninės ketvirtų klasių mokinių kvadrato varžybos

Gruodžio 5 dieną mokykloje vyko zoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo Biržų, Pakruojo ir Pasvalio rajonų komandos. Mūsų mokyklos komandoje žaidė šie ketvirtų klasių mokiniai: Emilija Žigaitė, Skaiva Gudauskytė, Andrėja Kauneckaitė, Mantas Katkevičius, Erikas Luomonas, Evita  Jakubonytė, Rusnė Vaitekūnaitė, Livita Valintėlytė, Pranas Bitinas, Algirdas Tuomas, Eligijus Tekutis, Augustas Baršauskas. Ketvirtokų kvadrato komanda užėmė III vietą. Dėkojame jauniesiems sportininkams.

Pradinio ugdymo mokytoja Audronė Petraitienė

 

 

 

Last Updated on Sunday, 13 December 2015 13:42