Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien658
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3368
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17897
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213534

Prisijungę: 19
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Tarptautinio konkurso FACE OR MASK nominantė

 

Tik prasidėjus naujiesiems mokslo metams, į mūsų mokyklą atskriejo džiugi žinia: 4b klasės mokinė Augusta Stuknytė (mokytoja Audronė Vyčienė) tapo Prancūzijoje vykusio tarptautinio vaizduojamųjų menų konkurso „FACE OR MASK“ nominante. Kompetentinga komisija, kurią sudarė žinomi dailės bei visuomenės atstovai iš viso pasaulio, šią nominaciją Augustai skyrė už jos tapybos darbą „Eglė, žalčių karalienė“ („Spruce, Queen of the Grass snakes“).

 

Ketvirtokė Augusta Stuknytė su svarbiu savo darbo įvertinimu

 

Konkurso Prancūzijoje dalyviai buvo skirstomi net į 6 amžiaus kategorijas. Mūsų mokyklos jaunieji dailininkai jėgas mėgino 69 ir 1013 metų amžiaus grupių kategorijose. Į konkursą galima buvo siųsti ir  individualius, ir grupės dailininkų atliktus darbus. Jaunesnieji dalyviai daugiausiai rinkosi piešimo bei tapybos atlikimo technikas, o vyresnieji mėgino ne tik jas, bet  ir grafiką, koliažą, pastelę bei mišrius atlikimo būdus. Į Prancūzijos Trojos miestą, be ketvirtokės Augustos, iškeliavo dar devyneri mūsų mokyklos jaunųjų dailininkų dabartinių aštuntokių Evitos Kristinos Orlaitės, Silvijos Bivainytės, Elados Indrišiūnaitės (mokytoja Jolanta Rastauskienė) ir dabartinių penktokų Emilijos Žigaitės, Gusto Baltrušiūno, Gertrūdos Grybytės, Jorio Valtario, Gusto Antano Gaigalo bei Beno Vaitaičio (mokytoja Erika Andriūnaitė) darbai. Daugelyje jų puikavosi spalvingos, nuotaikingos, bet kartu ir kupinos paslapties bei per amžius sukauptos išminties mūsų tradicinės šventės, Užgavėnių kaukės.

Visi konkursui pateikti dailės darbai, kaip turtingos lietuviškosios kultūros dalis, pasiliks Luiso Fransua UNESCO centre Prancūzijoje.

Dėkojame visiems dalyvavusiems šiame tarptautiniame konkurse ir sveikiname jo nominantę.

UNESCO ASPnet tinklo koordinatorė mokykloje

Jolanta Rastauskienė

 

 

 

Last Updated on Friday, 23 October 2015 20:01