Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien447
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3883
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19078
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214715

Prisijungę: 11
Jūsų IP: 54.198.58.62
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

         Spalio 2 dieną mokyklos stadione vyko 1–4 klasių mokinių Sporto diena. Renginio pradžioje pradinukai diskutavo apie sportą, žymiausius sportininkus. Vėliau stadione vyko bėgimo varžybos ir įvairios estafetės, mokiniai žaidė kvadratą ir futbolą, piešė ant asfalto. Sporto dienos pabaigoje rudenėjančios gamtos apsuptyje visi vaišinosi gardžia koše.

Pradinio ugdymo mokytoja

Audronė Petraitienė

  

 

Sportuoja jaunoji olimpinė karta


Jau penkti metai, kai Lėvens pagrindinė mokykla dalyvauja projekte „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“. Projektu siekiama įgyvendinti olimpizmo įdėjas, integruoti jas į formalųjį ir neformalųjį ugdymą, skatinti tarpdalykinę integraciją. Taip vaikams ir jaunimui diegiami humanistiniai olimpizmo idealai, ugdomos dvasinės vertybės, formuojama jauna, laisva, harmoninga asmenybė.

Tęsdami šias tradicijas spalio 2 dieną mūsų mokyklos mokiniai Smegduobių parke dalyvavo organizuojamoje sporto dienoje, kurios metu vyko įvairūs renginiai.

Plevėsuojant olimpinei vėliavai, mokiniai patraukė į parką. Čia šventės atidarymui išsirikiavusius dalyvius sveikino mokyklos pavaduotoja Aida Abukevičienė ir kūno kultūros mokytoja Aldona Antanaitienė. Jos palinkėjo jauniesiems sportininkams ryžto, draugiškumo ir gerų sportinių rezultatų.

Pirmiausia vyko klasių estafetinio bėgimo varžybos. 56 klasių tarpe pirmąją vietą iškovojo 6a klasės komanda. Iš 78 klasių nepralenkiama buvo 8b klasė.

Po bėgimo įdomi ir atkakli kova užvirė virvės traukimo varžybose. Čia liejosi audringos emocijos, palaikymo šūksniai. Ypač aktyviai savo klases palaikė jauniausi - penktokai ir šeštokai, gal todėl vėl pirmą vietą išplėšė 6a klasės stipruoliai. 78 klasių stipriausi buvo 8b klasės virvės traukikai. Šiose varžybose emocingi buvo ne tik mokiniai. Sportinėmis nuotaikomis jiems nenusileido ir mokytojai Rasa Žigienė, Rimas Gegevičius, Petras Kruopis.

Kol vieni rungėsi sportinėse rungtyse, kiti dalyvavo piešinių konkurse „2015 m. Europos krepšinio čempionatas“. Konkurse dalyvavo visų klasių atstovai. Piešiniai buvo labai spalvingi ir kūrybingi. Juos vertino ir piešiantiems patarimus dalino dailės mokytoja Erika Andriūnaitė. Puikiausią sportinį piešinį 56 klasių tarpe nupiešė 5a klasė, o vyresniųjų - 7b klasė.

Visi mokiniai turėdami laisvą atokvėpio minutę, galėjo išbandyti naują, vis populiarėjančią fizinio aktyvumo formą - šiaurietišką ėjimą. Šis užsiėmimas susilaukė didelio susidomėjimo. Šiaurietiško ėjimo pagrindais dalinosi kūno kultūros mokytoja Rasa Žigienė.

Pasibaigus varžyboms ir konkursams, visi sportinės dienos dalyviai gamtoje valgė gardžią košę, paruoštą Lėvens valgyklos virėjų.

Po skanių pietų vyko pats maloniausias sporto dienos momentas – nugalėtojų apdovanojimas. Mokyklos pavaduotoja Aida Abukevičienė padėkojo visiems mokiniams ir mokytojams už maloniai ir aktyviai praleistą dieną, nugalėtojams įteikė diplomus už iškovotas prizines vietas.

Grįžtant namo, mano auklėtiniai emocingai dalijosi įspūdžiais, džiaugėsi iškovotomis pergalėmis. Džiugu buvo ir man, kad vaikai buvo tokie aktyvūs, kad organizuotos rungtys jiems suteikė gerų emocijų. Juk svarbu ne vien tik sportiniai rezultatai, bet ir gražus bendravimas, draugiškumas rungtyniaujant, kilnus elgesys.

Auga nauja olimpinė karta, kuri, tikimės, pasieks ne tik aukštų sportinių rezultatų, bet užaugins ir išugdys kilnių asmenybių.

 

Lėvens pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Vilija Mačėnienė

 

  

 

 

 

Last Updated on Friday, 09 October 2015 10:51