Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien660
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3370
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17899
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213536

Prisijungę: 21
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

 

Specialioji pedagogė 
  
Inga Ruželienė       dirba su 1–8 klasių mokiniais.
 

Maloniai kviečiu apsilankyti specialiojo pedagogo konsultacijose. Į Jums rūpimus klausimus, susijusius su vaikų patiriamais mokymosi sunkumais, atsakysiu Jums patogiu metu. Galite kreiptis elektroniniu paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it arba užsukti į 60 kab. nurodytomis darbo valandomis.

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Specialiosios pedagogės Ingos Ruželienės darbo grafikas

Savaitės diena

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Darbo laikas

7.45-12.45

7.45-12.45

7.45-17.35

7.45-12.45

Pietų pertrauka

-

-

11.30-11.50

16.30-17.00

-

 

 

 

 

 

 

Specialusis pedagogas:

  • dalyvauja mokyklos Vaiko gerovės komisijos darbe;
  • konsultuoja mokytojus, kaip pritaikyti ir individualizuoti Bendrąsias ugdymo programas, atsižvelgiant į mokinio realų pasiekimų lygį.
  • organizuoja individualias, grupines specialiąsias pratybas, kurių metu padeda įsisavinti lietuvių kalbos, matematikos mokomųjų dalykų medžiagą, taiko specialius darbo būdus ir metodus;
  • bendrauja su klasių auklėtojais, dirbančiais su mokymosi sunkumų turinčiais vaikais;
  • konsultuoja tėvus vaiko ugdymo klausimais, teikia rekomendacijas dėl pamokų ruošos, papildomo darbo namuose.

Rekomenduojama literatūra.

Ilgiems rudens ir žiemos vakarams siūlau puikią knygą. Čia rasite begalę patarimų, paremtų praktiniais pavyzdžiais, ką turėtume daryti, kad mūsų vaikai augtų laimingi, savarankiški, pasitikintys savimi.

Daugiau informacijos:

http://www.el-knygos.eu/main/laisvalaikis_savisvieta/protas_kunas_dvasia/2481-daniel-goleman-emocinis-intelektas.html.

 

 

 

Knygą skaitykite čia ...

 

Taip pat kviečiu apsilankyti Pasvalio rajono pagalbos mokiniui specialistų internetinėje svetainėje http://pasvaliospecialistai.jimdo.com/. Užsukę šiuo adresu rasite įvairių nuorodų aktualiomis vaikų ugdymo temomis, susipažinsite su mūsų rajono specialistų veikla.

 

Svarbiausios namų darbų ruošos taisyklės

Neverskite vaiko namų darbų atlikti konkrečiu Jūsų nurodytu laiku (Namų darbus privalai atlikti nuo 15 iki 17 val.). Verčiau kartu nutarkite, iki kurio meto visos užduotys turi būti atliktos (Namų darbus privalai atlikti iki 20 val.). Turėdamas pasirinkimo laisvę vaikas mokysis planuoti ir organizuoti savo veiklą. 

Paaiškinkite, kad po sunkios dienos mokykloje tikslinga bent valandą atsikvėpti, užsiimti malonia, atpalaiduojančia veikla (pasivaikščioti, pasportuoti, susitikti su draugais). Pervargus sumažėja darbo produktyvumas, susilpnėja vaiko dėmesys, sunkiau įsisavinama informacija. Kai vaikas jaučiasi gerai, namų darbus galima atlikti iškart po pamokų, poilsiui ir atsipalaidavimui paliekant vėlesnį metą.

Niekada neatlikite užduočių už savo vaikus! Toks tėvų elgesys slopina vaiko mokymosi motyvaciją, mažina žingeidumą, atsakomybės jausmą.

Jeigu vaikas prašo pagalbos, teigdamas, jog nesupranta užduoties, neskubėkite aiškinti. Pasiūlykite vaikui užduotį atidžiai perskaityti 3 kartus. Labai tikėtina, kad pakartotinai stengdamasis įsigilinti į užduoties sąlygą vaikas pats ras užduoties atlikimo būdą. Įsitikinkite, kad vaikas nuoširdžiai stengiasi. Paskatinkite ieškoti informacijos vadovėliuose, žinynuose, enciklopedijose, internetiniuose šaltiniuose. Jeigu vaikui nepavyko savarankiškai susitvarkyti su užduotimi, pagelbėkite paaiškindami užduoties sąlygą.

Kartu su vaiku parenkite namų darbų ruošos planą. Patarkite, jog pirmiausia derėtų atlikti sunkesnes užduotis, reikalaujančias daugiau laiko ir pastangų, pabaigai paliekant paprastesnes.

Jeigu vaikui sunkiau sekasi tikslieji mokslai, būtent nuo šių mokomųjų dalykų (matematikos, fizikos ir kt.) rekomenduokite pradėti namų darbų ruošą. Jeigu silpnesni vaiko humanitariniai gebėjimai, pirmiausia skatinkite atlikti lietuvių kalbos, užsienio kalbų užduotis.

Mokykite vaiką nepasilikti užduočių paskutinei dienai. Jeigu anglų kalbos mokytoja pirmadienį nurodė atlikti užduotis pratybų sąsiuvinyje, žinant, kad kita pamoka bus ketvirtadienį, paraginkite vaiką darbą padaryti kuo anksčiau (vėliausiai trečiadienį).

Užtikrinkite tinkamas sąlygas namų darbų ruošai. Pasirūpinkite, kad vaiko dėmesio neblaškytų pašaliniai dirgikliai: telefonas, televizorius. Sutelkdamas dėmesį tik mokymuisi vaikas užduotis atliks greičiau bei atidžiau.

Nedrauskite vaikui ruošiant namų darbus tyliai klausytis muzikos. Kartais lengvas muzikinis fonas ne tik netrukdo, bet ir padeda įsisavinti informaciją.

Paskatinkite vaiką už kruopštų ir atsakingą darbą atliekant užduotis namuose: didžiuojuosi tavimi; vertinu tavo pastangas; džiaugiuosi, kad tau sekasi ir t.t. Rodykite dėmesį kiekvieną dieną pasiteiraudami, kurios užduotys vaikui buvo lengviausios, kurioms atlikti prireikė daugiausiai laiko, kurios buvo įdomiausios ir pan.

 

Parengė specialioji pedagogė Inga Ruželienė

 

 

Gerb. Tėveliai,

Kviečiu susipažinti su patarimais, padėsiančiais spręsti bendravimo su vaikais problemas. Rekomendacijos tinka tėvams, auginantiems įvairaus amžiaus vaikus. Rekomendacijas rasite čia ...

 

 

 

 

 

 

Last Updated on Friday, 16 September 2016 21:42