Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien443
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę2487
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17682
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213319

Prisijungę: 10
Jūsų IP: 54.225.39.142
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 


Mūsų mokyklos futbolo komanda grįžo su bronzos medaliais

Birželio 6–7 dienomis Kaune ,,Futbolo arenoje“ vyko 2014–2015 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio – mokyklų žaidynių berniukų mažojo futbolo finalinės varžybos. Mūsų mokyklos berniukų komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojos Aldonos Antanaitienės, nugalėję zoninėse ir tarpzoninėse varžybose, pateko į stipriausių šalyje mokyklų ketvertuką. Šeštadienį pirmąsias rungtynes žaidė su Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos komanda. Rungtynes laimėjo vilniečiai rezultatu 7 : 2. Antrąsias rungtynes žaidė su Prienų r. Revuonos pagrindinės mokyklos komanda. Rungtynes laimėjo prieniškiai rezultatu 2 : 1. Sekmadienį berniukai žaidė su Palangos ,,Baltijos“ pagrindinės mokyklos komanda. Prieš ją iškovota pergalė rezultatu 2 : 1 mūsų komandai padovanojo bronzos medalius. Finalinių varžybų laimėtojai tapo Vilniaus Fabijoniškių pagr. m-klos berniukų komanda. Iškilmingi apdovanojimai vyko Ąžuolyne prie paminklo Dariui ir Girėnui. Be bronzos medalių kiekvienas komandos narys dovanų gavo po diplomą, raudonus sportinius marškinėlius, kuprinę. Bronzos medalių laimėtojai: Tadas Mykolaitis, Žygimantas Rudys, Nedas Munduras, Karolis Mantinis, Kristupas Mantinis, Ernestas Veblauskas, Martynas Mažuolis, Astijus Demenis, Mantas Beleišis, Karolis Karka.

Kūno kultūros mokytoja Aldona Antanaitienė

 

 

Last Updated on Friday, 12 June 2015 09:40