Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?

Lėvens mokyklos lengvaatletės rungėsi finale

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės (60 m bėgimas, šuolis į tolį, kamuoliuko metimas ir 500 m bėgimas) varžybose mokytojos Vilijos Mačėnienės vadovaujama Pasvalio Lėvens mokyklos mergaičių (g. 2001 m. ir jaunesnės) komanda nužygiavo iki pat finalinio etapo.

Gegužės 7 d. Pasvalio stadione vykusiose rajoninėse varžybose jaunosios Lėvens pagrindinės mokyklos lengvaatletės – septintokės Viktorija Rinkūnaitė, Erika Tuomaitė, Aistė Jarašūnaitė, Saulė Gudaitė, Elada Indrišiūnaitė ir penktokė Gabija Žižmantaitė, aplenkė antroje vietoje likusias bendraamžes iš Svalios pagrindinės mokyklos. Trečiąją vietą šiose varžybose užėmė Saločių Antano Poškos vidurinės mokyklos komanda. Asmeninėje įskaitoje, surinkusi 262 taškus, nugalėjo V. Rinkūnaitė.

Lėvens mokyklos mergaičių komanda rajonui atstovavo gegužės 22 d. Utenoje surengtose tarpzoninėse keturkovės varžybose. Jose E. Indrišiūnaitę pakeitė penktokė Aurėja Dimšaitė. Dėl dviejų kelialapių į finalą kovojo vienuolikos mokyklų lengvaatletės. Pasvalietės jį gavo, užėmusios antrąją vietą (1164 taškai). Tarpzoninių varžybų nugalėtojomis tapo Švenčionių vidurinės mokyklos sportininkės (1265 taškai). Trečioje vietoje liko Utenos Vyturių progimnazijos komanda (1108 taškai). Iš mūsų sportininkių, asmeninės įskaitos varžybose, vėl geriausiai sekėsi V. Rinkūnaitei (254 taškai). Komandos vadovė V. Mačėnienė pasidžiaugė gerais penktokių G. Žižmantaitės (241 taškai) ir A. Dimšaitės (223 taškai) rezultatais.

Finalinės keturkovės varžybos vyko gegužės 27 d. Alytuje. Jose dėl šalies čempionų titulo varžėsi dešimt komandų. Mūsų komanda, surinkusi 1207 taškus, liko septintoje vietoje. Čempionių titulu džiaugėsi Šakių „Varpo“ mokyklos lengvaatletės. Iš 59 jaunųjų sportininkių, asmeninių rezultatų lentelėje šį kartą aukščiausiai pakilo G. Žižmantaitė (261 taškas, 19 vieta).

Finalinių keturkovės važybų dalyvė – Lėvens pagrindinės mokyklos mergaičių komanda ir jos vadovė mokytoja Vilija Mačėnienė.

Last Updated on Tuesday, 02 June 2015 20:22