Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien442
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę2486
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17681
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213318

Prisijungę: 10
Jūsų IP: 54.225.39.142
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Informacinės technologijos

2015 metų pasiekimai

 

Rajoninis jaunųjų kompiuterininkų konkursas 2015-04-15

 

Vardas, Pavardė

Klasė

Vieta

Dulevičius Dominykas

7b

I

Kiaunė Tadas

7b

II

Čekanauskas Arnas

7a

III

 

Rajoninis Logo konkursas 2015-02

Istorijos-filmuko rungtis:

 

Vardas, Pavardė

Klasė

Vieta

Dominykas Dulevičius

7b

II

 

Animuoto piešinio rungtis:

 

Vardas, Pavardė

Klasė

Vieta

Kamilė Miliškevičiūtė

6a

I

Austėja Atkočiūnaitė

6b

II

Martynas Mažuolis

6b

III

Goda Steponaitytė

6b

dalyvavo

Rugilė Katauskaitė

5b

dalyvavo

Martyna Tinterytė

6b

dalyvavo

 

Respublikinis Logo konkursas 2015 sausis 12 d.–kovas 09 d.

 

Animuoto piešinio rungtis:

 

Vardas, Pavardė

Klasė

Vieta

Martyna Tinterytė

6b

I

Monika Tinterytė

6b

II

Dominykas Dulevičius

7b

III

Rugilė Katauskaitė

5b

dalyvavo

Kamilė Miliškevičiūtė

6a

dalyvavo

Austėja Atkočiūnaitė

6b

dalyvavo

Emilija Vitkutė

6b

dalyvavo

Goda Steponaitytė

6b

dalyvavo

Greta Bedalytė

6b

dalyvavo

Giedrė Rapševičiūtė

6b

dalyvavo

Erika Vaidžiūnaitė

6b

dalyvavo

 

Istorijos-filmuko rungtis:

 

Vardas, Pavardė

Klasė

Vieta

Bajelis Dovydas

6b

III

Martynas Mažuolis

6b

dalyvavo

 

Respublikinė Logo olimpiada

2015-03-09

 

Statinio piešinio rungtis:

 

Vardas, Pavardė

Klasė

Vieta

Rugilė Katauskaitė

5b

I

 

Animuoto piešinio rungtis:

 

Vardas, Pavardė

Klasė

Vieta

Austėja Atkočiūnaitė

6b

I

Emilija Vitkutė

6b

I

Dominykas Dulevičius

7b

II

Martyna Tinterytė

6b

II

Monika Tinterytė

6b

III

Martynas Mažuolis

6b

dalyvavo

Goda Steponaitytė

6b

dalyvavo

Greta Bedalytė

6b

dalyvavo

Giedrė Rapševičiūtė

6b

dalyvavo

Erika Vaidžiūnaitė

6b

dalyvavo

Dovydas Bajelis

6b

dalyvavo

Kamilė Miliškevičiūtė

6a

dalyvavo

 

 

 

 

Last Updated on Monday, 01 June 2015 18:15