Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien661
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3371
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17900
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213537

Prisijungę: 21
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

„Shining Stars“

... Ačiū labai už suteiktą garbę dalyvauti nuostabiausiame renginyje, atvirai pasakysiu, seniai beteko regėti ir dalyvauti taip sutvarkytame, stilingame ir įdomiame projekte ...

... Mums labai patiko pas Jus dalyvauti, todėl net ir atsirado toks malonus laukimas, kada pakviesite. Visada norėsime dalyvauti ...

Grįžau pasisėmusi daug gerų emocijų ir iki šiol pasitaikius progai  papasakoju apie jus ...

Tai tik keletas atsiliepimų,  atskriejusių iš skirtingų Lietuvos kampelių apie kovo 27-ąją Teatro dieną mūsų mokykloje įvykusį renginį – angliškos dainos šventę. Dar galėtumėm pridurti – jubiliejinę 10-tąją. Ir dar – tarptautinę. ... Bet, ko gero, tai visai nėra svarbiausia.  Svarbiausia pats vyksmas, kaskart virstantis į tikrą didelę ir laukiamą šventę mūsų mokykloje. Šventę mums ir mūsų ištikimiems bičiuliams, kurių per tiek metų atsirado tikrai daug... Tad į  jubiliejinį renginį „Shining Stars“ stengėmės sukviesti  visus, nuo pat pirmųjų kartų drauge kūrusius šią muzikinę istoriją:  dainininkus, jų mokytojus, mokyklų direktorius, komisijų narius, vedėjus, asistentus, šokėjus, didžėjus, rėmėjus, spaudos atstovus...  Buvo nepaprastai smagu įsitikinti, jog buvę mūsų konkursų dalyviai ir toliau tebedraugauja su muzika ir daina; kai kurie iš jų ant scenos pakilo dainuoti kartu su savo dabartiniais mokiniais. Šventiniai video linkėjimai atskriejo net iš tolimosios Australijos bei Londono, kur šiuo metu studijuoja buvę mūsų renginių dalyviai. Vėl buvo džiugu matyti, kaip visi, žaismingai paklusę aprangos kodui „Black Tie“, žengė raudonu kilimu, rinkosi į žvakių šviesomis užlietą salę, sėdosi prie baltomis staltiesėmis bei auksinėmis žvaigždėmis padabintų staliukų.  Taip pagerbdami savo svečius  norėjome parodyti, jog, norint būti žvaigžde, nebūtina sužibėti ant scenos, kur  tave pamato visi. Tikra žvaigždė  savaime šviečia ir spinduliuoja savo gerais darbais, nuo kurių šviesiau ir šilčiau visiems aplinkiniams. Tad už stalelių sėdosi  ne tik dainininkai, bet ir neatsiejami  švenčių dalyviai - šokėjai („Dancers“), komisijos nariai („Jury“), svečiai bei rėmėjai („Guests and Sponsors“), buvę švenčių-konkursų vedėjai bei pagalbininkai („Presenters and Assistants“), garso ir video „valdytojai“ („DJ“), spaudos atstovai („Press“). Ištikimiems renginių rėmėjams bei globėjams – UAB Pasvalio melioracija valdybos pirmininkui Juozui Stulgai bei rajono merui Gintautui Gegužinskui perkirpus žvaigždėtą juostą, tiesiai iš Volto Disnėjaus pasakų knygos išlipę šventės vedėjai Elada Indrišiūnaitė, Greta Šimeliūnaitė bei Dominykas Dulevičius raudonais laiptais į sceną pakilti kvietė  jau ne kartą dalyvavusius bei pelniusius įvairias nominacijas dainuojančias bei šokančias žvaigždes. Scena – spindinti puikiu dailės mokytojos Erikos Andriūnaitės sukurtu šventiniu  įvaizdžiu – sulaukė daugiausia svečių komplimentų. Nepakartojamo „pasakiško“ švytėjimo  jai  suteikė subtilus Vaškų kultūros centro vadovo  Mindaugo Garalevičiaus  pritaikytas apšvietimas. Šis ištikimas mūsų renginių pagalbininkas šventės apšvietimu bei įgarsinimu ėmė rūpintis jau prieš  mėnesį. Dėmesio centre spindėjo  „žvaigždžių“ ekranas, kuriame prieš kiekvieną  pasirodymą  buvo demonstruojamas  šventės leitmotyvas – pirmieji dainininkų  archyviniai įrašai. Juos atrinko, kruopščiai sumontavo bei pritaikė estetinę išraišką buvusi mūsų renginių dalyvė Unė Rastauskaitė. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti „auksiniais“ diplomais bei mūsų mokyklos auksarankės darbuotojos Vaidos Mačiulienės keptais tikrais meno kūriniais – glaistytomis  žvaigždėmis, o ilgamečiams bei nuolatiniams mūsų renginių dalyviams mokyklos direktorė Lina Rauckienė bei visų šių renginiųi organizatorė mokytoja Jolanta Rastauskienė įteikė padėkos raštus bei mokyklos simbolius – geltonas žuvytes. Nepaprastai  nudžiugino nuoširdžios svečių dovanos- gėlės, knygos bei Velykiniai saldumynai...  Žinoma, svarbiausios ir brangiausios  dovanos – užsimezgę ryšiai ir neįkainojama patirtis. Tačiau, ko gero, pats smagiausias ir  svarbiausias yra  suvokimas, jog tikrų stebuklų nereikia ieškoti kažkur toli, nebūtina išvykti „už jūrų marių“, kad juos pamatytum.  Pats didžiausias stebuklas yra tai, kad ta pati erdvė, kurioje mes būname kasdien, dirbame bei mokomės, vieną dieną  nušvinta  visai kitom spalvom ir virsta pasakos erdve. Pasakos, kurią susikuriame patys. Tik reikia švytinčių idėjų  ir kuriančių rankų.

Angliškos dainos švenčių-konkursų sumanytoja bei organizatorė

Anglų kalbos mokytoja Jolanta Rastauskienė

  

 

Last Updated on Friday, 24 April 2015 11:34