Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien661
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3371
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17900
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213537

Prisijungę: 21
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Kaziuko mugė 2015

 

Šių metų kovo 4 d. Lėvens pagrindinėje mokykloje šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę parduoti savo kruopščiai padarytus gaminius bei bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

Mokiniai mugei ruošėsi iš anksto. Kiekviena klasė turėjo pagaminti mugės simbolį – verbą. Kad visi labai atsakingai ruošėsi mugei, patvirtina ne tik prekių gausa ir grožis, bet ir kruopščiai papuošti prekystaliai. Džiugu, kad prekeiviai nepamiršo laikytis  prekybos kultūros taisyklių ir maloniai bei mandagiai bendravo su pirkėjais. 6b, 7a ir 8b klasės įsirengė ir kavines, kuriose pirkėjai galėjo nusipirkti saldumynų ir gėrimų.

Visus susirinkusius palinksmino ir pašokdino Pasvalio P. Vileišio gimnazijos kolektyvas „Uzbonėlis“, kurio vadovas Sigitas Paliulis. Vėliau visos klasės organizavo savo prisistatymus: kas dainavo liaudies dainą, kas šoko ar žaidė žaidimą, uždavinėjo mįsles. Lietuvių kalbos mokytojos klasių komandoms pravedė viktoriną „Iš skrynios į skrynią“, o technologijų mokytojas V. Janušonis pakvietė prisiminti savo tarmę ir tikrino, ar mokiniai tikrai ją dar gerai moka.

Sėkmingai sekėsi prekiauti ir mūsų draugams iš Latvijos, Bauskės pagrindinės mokyklos mokiniams, kurie pirmąkart atvyko į mūsų mugę. Jie atvežė ir parodė savo dailės darbų parodą, vaikai padainavo latvių liaudies dainų.

Mokinių darbeliai glostė akis ir džiugino mugės lankytojų širdis. Pirkėjai Kaziuko mugėje galėjo įsigyti rankų darbo tautodailės dirbinių, įvairiausių suvenyrų. Buvo prekiaujama popieriaus, vaško gaminiais, nėriniais, papuošalais iš karoliukų ir vilnos. Smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: spurgų, vaflių, pyragų, sausainių, o azarto ištroškę pirkėjai galėjo sudalyvauti loterijose. Į šventę pakvietėme ir vyresnės kartos atstovus parodyti savo rankdarbius ir, žinoma, prekiauti.

Renginio pabaigoje išrinktos, padėkos raštais ir riestainiais apdovanotos klasės už dailiausias verbas, estetiškiausias prekyvietes ir įtaigią prekybą.

Taigi iš Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei daug malonių įspūdžių. Dėkojame 7b klasės mokiniams Gretai Šimeliūnaitei ir Laurai Gaidžiūnaitei už renginio vedimą, mokytojams, tėveliams ir visiems visiems prisidėjusiems, kad šventė būtų graži.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Abukevičienė

 

__________________________________________________________________________________________________

 

Last Updated on Wednesday, 11 March 2015 21:17