Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien657
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3367
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17896
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213533

Prisijungę: 18
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 


Mūsų mokyklos  mažieji aktoriai laimėjo pirmą vietą

 

Vasario 5 d., ketvirtadienį, 10 val. Pasvalio kultūros centro didžiojoje salėje įvyko vaikų ir jaunimo teatrų šventė „Šimtakojis 201“. Renginyje dalyvavo: Vaškų vidurinės mokyklos teatras, Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių pagrindinio ugdymo skyriaus ir Pasvalio kultūros centro Ustukių skyriaus teatras, Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos teatras (rež. Asta Liupketrienė) „Mikė“ pagal K. Kubilinsko „Vėjo botagėlis“, Pasvalio darželis-mokykla „Liepaitė“ dramos kolektyvas, Pasvalio kultūros centro Pušaloto skyriaus dramos kolektyvas, Daujėnų skyriaus dramos kolektyvas.

Mūsų mokyklos teatre vaidina 1–2 klasių mokiniai. Jie papasakojo žiūrovams šmaikščią istoriją apie neklaužadą Mikę. Pagrindinio vaidmens atlikėjas – Mikė: Gustas Abukevičius, vaidina: Urtė Jelinskaitė, Aistė Vareikaitė, Urtė Baltrušaitytė, Rugilė Venslovaitė, Dominykas Tirylis, Aironas Vasliukas, Džiugas Mikalajūnas ir kt.

Mūsų mokyklos teatras laimėjo pirmą vietą ir dalyvaus regioninėje apžiūroje, kuri vyks balandžio mėn. Kupiškyje. Nuotraukos iš renginio akimirkų.

Mokytoja Asta Liukpetrienė

 

 

 

Last Updated on Sunday, 01 March 2015 22:04