Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien655
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3365
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17894
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213531

Prisijungę: 18
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Kalėdinis mokyklos bendruomenės stalo teniso turnyras

Gruodžio 16 dieną Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje vyko, jau tradiciniu tapęs, Kalėdinis stalo teniso turnyras. Susirinkusius žaidėjus ir žiūrovus pasveikino Dalios Norvydienės vadovaujamas merginų šokių kolektyvas.

Džiaugiamės, kad šiais metais į turnyrą įsijungė ir mokinių tėvelių suburta komanda. Tėvelių komandoje žaidė Audrius Mažuolis, Remigijus Lapėnas, Otilijus Titas, Sonata Vaitekūnaitė, Vigytas Gertas, Dainius Valunta, Valdas Tuomas ir Žydrūnas Petraitis.

 Mokyklos darbuotojų komandai šiemet atstovavo geografijos mokytoja Valda Garšvinskienė, skaityklos vedėja Daiva Sakalauskienė, kūno kultūros mokytoja Rasa Žigienė, inžinierius kompiuterinei technikai Deividas Pakalnis, anglų kalbos mokytojas Volodymyr Bilobrovko, direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Antanas Liubinas ir Ustukių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Virginijus Vaikšnoras. Gausiausia buvo mokinių komanda. Joje žaidė 6b klasės mokiniai: Ernestas Veblauskas, Dovydas Bajelis, Mantas Bereišis, Martynas Mažuolis, Kristupas Mantinis, Antanas Tuomas ir 8b klasės mokiniai: Vladyslav Bilobrovko, Ričardas Ališauskas, Dainius Valunta. Varžyboms teisėjavo mokytojas Petras Simonaitis, mokiniai Žygimantas Rudys ir Karolis Mantinis.

Vyko gražus mokinių, tėvelių ir mokyklos darbuotojų žaidimas. Kalėdiniame bendruomenės stalo teniso turnyre nugalėtojų vardus iškovojo Virginijus Vaikšnoras, Volodymyr Bilobrovko ir Kristupas Mantinis. Visiems turnyro dalyviams už aktyvų dalyvavimą renginyje mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Abukevičienė įteikė padėkos raštus. Dalyviai džiaugėsi gautomis Kalėdinėmis dovanomis ir saldumynais. Šią antradienio popietę ne tik žaidėjai, bet ir žiūrovai patyrė daug džiugių akimirkų, teigiamų emocijų. Smagu, kai mokyklos bendruomenę suburia sportas – stalo tenisas. Tikiuosi, kad ši popietė visiems įsimins kaip gražios bičiulystės diena. Laimėjome visi – metų pabaigoje belaukdami švenčių, pabuvome kartu.

Už Kalėdines dovanas ir saldumynus dėkojame rėmėjams Daivai ir Rimui Želviams.

Aldona Antanaitienė

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos

 kūno kultūros mokytoja

 

 

Last Updated on Sunday, 21 December 2014 17:51