Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien668
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3378
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17907
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213544

Prisijungę: 13
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Teisių medis

Mūsų mokykla nuo 2014 metų yra UNESCO  Asocijuotų Mokyklų Tinklo narė. Pasaulio kultūrų sąsajos, jų sklaida, kultūrų dialogas, sveikatos bei prevencinis ugdymas, sporto skatimas – tai tik keletas iš prioritetinių ASPnet mokyklų tinklo sričių, kurios  yra artimos mūsų mokykloje ne vienerius metus vykdomos edukacinės veiklos turiniui. Svarbus šios veiklos aspektas, leidžiantis  pajusti pasaulio kultūrų,  pasaulio tautų sąsajas, jų bendrumą ir viso to svarbą  yra UNESCO bei Pasaulio minimų dienų šventimas,  jų akcentavimas  įvairiomis formomis mokykloje. Gruodžio 10 diena – UNESCO minima Žmogaus teisių diena. Šios dienos proga mokykloje vyko keletas spalvingų renginių. Pradinių klasių moksleiviai aktyviai įsijungė į piešinių bei kūrybinių darbelių „Mano teisės“ konkursą. Mažieji ne tik piešė bei savo darbeliais papuošė mokyklos stendus, bet ir išmaniai kūrė įvairius erdvinius projektus. 3b klasės mokiniai i su savo mokytoja Audrone Vyčiene savo mintis bei nuomones nuotaikingai sudėliojo į linksmą saulutę. V-VIII klasių moksleiviai būriavosi mokyklos vestibiulyje prie 7b klasės moksleivių Elados Indrišiūnaitės ir Silvijos Bivainytės padaryto „Teisių medžio“. Susikaupę bei susimąstę vyresnieji ant įvairių spalvų „medžio lapų“ rašė savo mintis, nuomones bei pasamprotavimus apie įvairias žmogaus teises, jų būtinumą bei svarbą. Visi šie lapeliai sukrito į skirtingomis spalvomis pažymėtas dėžutes, o vėliau  - linksmai nutūpė ant „Teisių medžio“ šakų.

Smagu įsitikinti, kad mokykloje  mokosi tiek daug išmintingų, kūrybingai mąstančių moksleivių. Įvairūs projektai, skatindami norą mąstyti, kurti, būti sąmoningu žmogumi, piliečiu skatina ir padeda atsiskleisti mokinių saviraiškai, kuri taip, kaip ir mūsų „Teisių medis“ gali netikėtai sušvisti gražiausiomis spalvomis.

Anglų kalbos mokytoja Jolanta Rastauskienė

ASPnet  tinklo koordinatorė mokykloje


 

 

Last Updated on Monday, 15 December 2014 21:36