Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien657
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3367
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17896
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213533

Prisijungę: 20
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Olimpinių spalvų savaitė

Orientuodamosios į LTOK paskelbtą projektų konkursą „Olimpinė ugnelė į kiekvieno širdelę“ Pasvalio Lėvens kūno kultūros mokytojos parengė projektą „Olimpinių spalvų savaitė“. Projekto tikslas buvo diegti vaikams, jaunimui ir mokytojams olimpinius idealus, vertybes, principus per sportinę, kūrybinę, pamokinę ir popamokinę veiklą.

Projektas vyko nuo 2014-10-06 iki 2014-10-10. Mokytojai ir mokiniai visas penkias dienas buvo kviečiami pasipuošti olimpinių žiedų spalvomis. Savaitė prasidėjo olimpinės vėliavos pakėlimu ir numatytų veiklų pristatymu. Vėliavą pakėlė geriausi mokyklos sportininkai Erika Tuomaitė, Viktorija Rinkūnaitė, Tomas Venslova ir Vladyslav Bilobrovko. Po vėliavos pakėlimo mokiniai rinkosi į klases pradėti kūrybinių darbų, truksiančių visą savaitę. Be to, kiekvieną dieną projekto dalyviai dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose.

Antradienį į mokyklą buvo pakviestos priešmokyklinio ugdymo grupės iš visų Pasvalio miesto darželių. Jie susipažino su mokykla, sporto salėje darė mankštą, žaidė judriuosius žaidimus ir linksmąsias estafetes su balionais, kurie liko mažyliams kaip linksmas prizas.

Tą pačią dieną po pamokų sporto salėje jėgas išbandė 5a, 5b ir 6a, 6b berniukų komandos, kurios žaidė kvadratą. Kova buvo įtempta, bet nugalėjo vyresnieji.

Savaitei įsibėgėjus tęsėsi mokomųjų dalykų 1–8 klasių mokinių kūrybiniai darbai. Po pamokų Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos, Ustukių ir Valakėlių skyrių mokytojai rinkosi į sporto salę. Čia buvo organizuojamos mokytojų metodikos grupių judriųjų estafečių ir kvadrato varžybos. Mokiniai žavėjosi berungtyniaujančiais mokytojais, o ypač plojo matematikos mokytojai Zinai Vaščenkovai už energingą kvadrato žaidimą. Judriųjų estafečių rungtyje greičiausi buvo lietuvių kalbos ir socialinių mokslų metodikos grupių mokytojai.

Visos savaitės metu 6–7 klasių mokiniai, vadovaujami gamtos mokytojos Romos Jackūnienės, vykdė savitą gamtos projektą „Tyrinėjame mišką, vaistažoles“. Mokytoja su 7a klase Žadeikių miške mokėsi elgesio gamtoje taisyklių, aptarė, kaip elgtis su gyvūnais ir augalais, aiškino, kaip atpažinti rudenines vaistažoles.

Ketvirtadienį Smegduobių parke vyko krosas Policijos taurei laimėti. Mūsų mokyklos sportininkai gausiausiai dalyvavo šiame bėgime. Jie iškovojo tris bronzos medalius. Tai penktokai Gabija Žižmantaitė (300 m) ir Adomas Vokietaitis (500 m), aštuntokė Karolina Veberytė (500 m). O mokyklos sporto salėje tuo metu 5a, 5b ir 6a, 6b mergaitės kovojo kvadrato varžybose. Nors kova buvo atkakli, bet pergalę išplėšė 6a ir 6b klasių sportininkės.

Projektą vainikavo tarptautinės varžybos. Jose dalyvavo Latvijos respublikos Bauskės pagrindinė mokykla, Kupiškio P.Matulionio progimnazija ir šeimininkų komanda.

 

Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Lina Rauckienė, palinkėjusi garbingos kovos, kilnaus elgesio, taiklių metimų, vikrių startų ir puikios nuotaikos sportinėse varžybose. Sportininkams savo šokius dovanojo Dalios Norvydienės vadovaujamos šokėjos.

Mokyklos rungėsi judriųjų estafečių ir krepšinio varžybose. Estafetėse pirmąją vietą laimėjo svečiai iš Kupiškio, antrieji liko šeimininkai, o trečiąją vietą užėmė svečiai iš Latvijos. Vėliau prasidėjo aštuntų klasių berniukų krepšinio varžybos. Du pralaimėjimus patyrę Bauskės sportininkai liko treti, antrąją vietą iškovojo Lėvens pagrindinės mokyklos aštuntokų komanda, o pirmoji vieta ir pagrindinis prizas „Kamuolys“, išdrožtas medžio drožėjų būrelio, vadovaujamo Petro Kruopio, iškeliavo į Kupiškio P.Matulionio progimnaziją. Daugiausia taškų krepšinio varžybose savo komandoms pelnė Einaras Ivanovas ir Tomas Červinskis (Bauskė), Mindaugas Lazickas ir Karolis Blieka (Kupiškis), Šarūnas Valunta ir Kornelijus Gaubas (Lėvuo).

Penktadienį mokyklos fojė vyko mokinių kūrybinių darbų paroda, o sporto salėje mokiniai grožėjosi savo piešiniais sportine, olimpine tema.

Projekto iškilmingas uždarymas vyko mokyklos kiemelyje. Svečiai ir šeimininkai išsirikiavo varžybų, kūrybinių darbų apdovanojimams ir vėliavos nuleidimui. Mokyklos direktorė, padedama kūno kultūros mokytojų, apdovanojo padėkos raštais ir prizais sportines komandas, kūrybinių darbų nugalėtojus. Laimėtojų buvo daug, bet norėčiau įvardinti įsimintiniausius kūrybinius darbus: septintokių Silvijos Bivainytės ir Elados Indrišiūnaitės maketas „Olimpinis stadionas“, aštuntokės Ugnės Juozapavičiūtės maketas „Olimpietis“, šeštokės Martynos Tinterytės „Medžio pasas“, septintoko Arno Čekanausko „Vaistinių augalų aprašas“, aštuntokės Martynos Rastauskaitės rašinys „Ne vien žaidimas...“, 5a klasės mokinių kryžiažodžiai „Matematika ir sportas“.

Po apdovanojimų projektą užbaigėme olimpinės vėliavos nuleidimu.

Šis projektas „Olimpinių spalvų savaitė“ ugdė mokinių ir mokytojų olimpinius idealus, vertybes, principus, skatino sveiką gyvenseną, kūrybiškumą, norą rungtyniauti ir nugalėti, bendradarbiauti ne tik su mūsų šalies, bet ir kitų respublikų mokiniais ir mokytojais.

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja

Vilija Mačėnienė

  

 


 

Last Updated on Tuesday, 14 October 2014 19:34