Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien447
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3883
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19078
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214715

Prisijungę: 11
Jūsų IP: 54.198.58.62
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Išvyka į Turkiją

Gegužės 5-10 dienomis įvyko paskutinis šalių-partnerių susitikimas. Į Turkijos miestą Izmirą išvyko 8a klasės mokiniai Danielė Vaičekonytė ir Nojus Vaičekonis bei mokytojai Liudmila Gertienė, Rasa Žigienė, Daiva Sakalauskienė, Volodymyr Bilobrovko ir Aida Abukevičienė.

Pirmąją viešnagės dieną iš pat ryto vykome į mokyklą. Nauja, privati, erdvi, nors ir nelabai didelė mokykla yra įsikūrusi Izmiro Guzelbakče privačių namų rajone, nuostabioje vietoje -  pro langus atsiveria vaizdai ir jūrą ar kalnus.

 

Mokyklos direktorė visiems svečiams aprodė klases, biblioteką, sporto salę, valgyklą, apsilankėme pamokose.

  

Tą pačią dieną lankėmės Guzelbakče merijoje, kur mus šiltai sutiko meras. Jis trumpai pristatė miesto istoriją, kartu su visais diskutavo apie migracijos problemas. Jam įteikėme suvenyrų iš Lietuvos ir iš Pasvalio.

Apsilankėme miesto turguje, senamiestyje, Agoroje. Agora buvo pastatyta Romos valdymo laikotarpiu. Kadaise šis statinys buvo slaptų bendruomenės narių susitikimų centras. Tai buvo labai svarbi vieta vietos politikos ir ekonomikos klausimams spręsti. Taip pat Agoroje susirinkdavo filosofai, mąstytojai ir menininkai.

Gegužės 7 dieną, trečiadienį, mokykloje vyko konferencija. Jos metu buvo aptarta viso projekto veikla, apsvarstyti nuveikti darbai. Konferencijos metu visų šalių mokiniai pristatė mokyklas ir pateikė ataskaitas apie savo šalies ir mokyklos indėlį į šio projekto veiklą.

Po konferencijos vykome į Cesme miestą, nuostabų kurortą ant Egėjo jūros kranto. Apsilankėme žymiausioje miesto vietoje - šešiabokštėje tvirtovėje,  pastatytoje 1508 m. ant kalno šlaito, vietiniame turguje.

Ketvirtadienį buvo suorganizuota išvyka į Efeso miestą.  Tai miestas, įkurtas graikų apie 1000 m. pr. Kr., romėnų laikais tapo svarbiu uostu. Pasak legendos, šį miestą įkūrusios amazonės – karingųjų moterų gentis.

Efese būta turgaus, bibliotekos, šventyklų. Klestėjimo laikais Efese gyveno apie 200 000 gyventojų. Spėjama, jog Efese savo paskutiniuosius gyvenimo metus praleido Švč. Mergelė Marija.

  

Šios išvykos metu ne tik pamatėme Turkijos grožį, bet ir paragavome tradicinių turkiškų patiekalų, saldumynų, kavos ir arbatos.

 

Šis projektas buvo puiki galimybė mokiniams ir mokytojams susipažinti su įvairių tautų panašumais ir skirtumais, kartu geriau suvokti ir savo tautinę tapatybę, pagilinti anglų kalbos žinias, susipažinti su šalių partnerių švietimo sistemų ypatumais, kultūra ir tradicijomis. Įgyta patirtis bus naudinga kasdieninėje pedagoginėje veikloje, skatins tolimesnį tarptautinį bendravimą ir bendradarbiavimą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Abukevičienė

 

Last Updated on Wednesday, 09 July 2014 16:51