Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien442
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę2486
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17681
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213318

Prisijungę: 11
Jūsų IP: 54.225.39.142
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

2014-05-16 d. Joniškėlyje vyko rajoninės krašto pažinimo orientacinės varžybos „Naktinio miesto pasakos“. Mūsų mokyklai atstovavo 8a klasės mokinių komanda: Austėja Gražinytė, Eglė Giniotytė, Matas Jonas Buckle, Ugnė Prakapaitė, Evelina Vaitekūnaitė ir  Gabija Valainytė. Šios klasės komanda varžybose dalyvavo jau antrą kartą. Pernai jos vyko Pasvalyje, šiemet – Joniškėlyje. Varžybų startas paskelbtas prie Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos. Dalyviai pagal tam tikras užduotyse užrašytas nuorodas turėjo kuo greičiau surasti žinotinus Joniškėlio miesto objetus: Šv.Trejybės Bažnyčią, seniausią Lietuvoje universitetinę kaimo ligoninę, kurioje gyveno ir dirbo gydytojas J. L. Petkevičius, skulptoriaus A. Dimžlio sukurtą paminklą, skirtą Gabrielei Petkevičaitei-Bitei, siaurąjį geležinkelį menantį šilumvežį, Mažupės krantinę, įamžinusią Joniškėlio 400-ųjų metų jubiliejų, senąją patranką, kurios buvimo vieta daugumai komandų nebuvo žinoma. Pagalbos teko prašyti ne tik tėvelių, bet ir vietinių miesto gyventojų.

Varžybų dalyviai finišavo senove dvelkiančiame Joniškėlio Karpių dvare, kuriame visus pasitiko ir pasveikino pats „garsiųjų Karpių palikuonis“ – muziejininkas Viktoras Stanislovaitis.

Dėkojame organizatoriams už renginį, kuriame ne tik smagiai praleidome vėlyvą penktadienio popietę, bet ir sužinojome daug naujo apie garsųjį Joniškėlį.

Istorijos mokytoja metodininkė Diana Gribauskienė

 

 

Sveiki atvykę

Mūsų mokyklos komanda

Startas

Apdovanojimai

Po varžybų

 

 

Last Updated on Tuesday, 03 June 2014 14:42