Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien442
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę2486
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17681
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213318

Prisijungę: 10
Jūsų IP: 54.225.39.142
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Respublikinis „Matmintinio“ konkursas

Balandžio 5 dieną 2–3 klasių mokiniai dalyvavo mintino skaičiavimo konkurse „Matmintinis“ respublikiniame finale, kuris vyko Kaune, Vytauto Didžiojo universitete. Mūsų mokyklai atstovavo šeši daugiausiai taškų atrankiniuose etapuose surinkę mokiniai. 1–3 klasių grupėje varžėsi net 22 varžovai iš visos Lietuvos.

Į konkursą buvo pakviesti net keturi 2a klasės mokiniai (mokyt. Audronė Petraitienė) ir po vieną mokinį iš 2b (mokyt.. Audronė Vyčienė) ir 3 klasės (mokyt. Gražina Gegevičienė).

Puikiai skaičiuoti mintinai sekėsi Skaivai Gudauskytei (2a kl.), kuri užėmė 3-iąją vietą ir buvo apdovanota ausinėmis „Coloud“ bei diplomu. Nelabai daug nuo jos atsiliko tos pačios klasės mokinė Emilija Žigaitė, užėmusi septintą vietą. Abi mergaitės gavo kvietimus dalyvauti gegužės 3 dieną Estijoje vyksiančiame tarptautiniame finale, kuriame dalyvaus Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Slovėnijos mokiniai. 14-oji vieta atiteko Augustinui Dabužinskui (3 kl.), 16-oji – Mantui Katkevičiui (2a kl.), 18-oji – Augustui Baršauskui (2b kl.) ir 21-oji – Andrėjai Kauneckaitei (2a kl.).

Linkime sėkmės tarptautiniame finale Estijoje.

Mokytoja Audronė Petraitienė

 

 

Įspūdžiai iš kelionės

Į tarptautinį konkursą „Matmintinis“ išvykome gegužės 2 dieną su kitais varžybų dalyviais iš Lietuvos. Kelionė truko tris dienas. Važiavome dideliu autobusu. Pirmiausia stabtelėjome atrakcionų parke Latvijoje. Čia važinėjome įspūdinga vasaros rogučių trasa. Po šių linksmybių nakčiai apsistojome Latvijos kaimo turizmo sodyboje. Ten žaidėme smagų žaidimą „Protų mūšis“. Buvau labai laiminga, nes mano komanda žaidime užėmė antrą vietą.

Sekančią dieną išvykome į Vaimelą, Estijos miestą, kuriame vyko varžybos. Prieš startą jaučiau įtampą, bet prasidėjus varžyboms jaudulys dingo. Sekėsi puikiai. Pagerinau savo rezultatą, pasiektą Kaune. Surinkau 11458 taškus ir 1-3 klasių mokinių tarpe užėmiau 12 vietą. Rezultatu buvau labai patenkinta. Man įteikė diplomą.

Po varžybų vykome į senovinės technikos muziejų Estijoje. Paskui keliavome į aukščiausią Baltijos šalyse vietą, aukštą kalną, kurio viršūnėje stovėjo didelis bokštas. Nuo jo labai gerai matėsi įspūdingo grožio kraštovaizdis. Nakvoti grįžome į sodybą Latvijoje. Čia dar žaidėme: reikėjo pakartoti šokių judesius parodytus ekrane. Aš labai mėgstu šokti, todėl man sekėsi puikiai. Pavargau, bet po tokių linksmybių buvau labai laiminga. Ryte išvykome į Lietuvą.

Ši kelionė - viena įsimintiniausių mano kelionių, nes patyriau didžiulius įspūdžius, linksmai ir prasmingai praleidau laiką. Už nuolatinį skatinimą, pagalbą ir rūpestį dėkoju tėveliams ir savo mokytojai Audronei Petraitienei.

2a klasės mokinė Skaiva Gudauskytė

 

 

Last Updated on Monday, 26 May 2014 14:39