Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien401
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3837
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19032
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214669

Prisijungę: 14
Jūsų IP: 54.224.184.33
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Lėvens pagrindinė mokykla tapo UNESCO Asocijuotųjų mokyklų tinklo nare

 

Balandžio 10 d. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje Vilniuje vyko nacionalinis Asocijuotųjų mokyklų tinklo (ASPnet) dalyvių susitikimas, kuriame buvo aptarta  nacionalinio tinklo vizija, mokyklų veiklos prioritetai. Susirinkusius dalyvius pasveikino Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos generalinė sekretorė Marija Drėmaitė, ASPnet nacionalinė koordinatorė Liliana Bugailiškytė-Lideikienė. Jungtinių Tautų universiteto Pažangių tyrimų instituto Regioninių  žinių centro vadovė dr. Laima Galkutė pristatė pranešimą „Darnaus vystymosi švietimas -  svarbiausias UNESCO ASPnet veiklos principas“. Susitikimo metu Šilutės Vydūno gimnazijos ASPnet veiklos koordinatorė Lolita Kučinskienė pasakojo apie jų mokyklos dalyvavimą Azijos ir Europos šalių fondo mokyklų tinklo projekte.

Lietuva  UNESCO Asocijuotųjų mokyklų tinkle aktyviai dalyvauja nuo 1997 m. Tai didžiausias tarptautinis Jungtinių Tautų narių mokyklų tinklas, veikiantis taikos, tarpusavio supratimo ir tarptautinės tolerancijos labui. 1953 m. sukurtas UNESCO asocijuotųjų mokyklų projekto tinklas (UNESCO ASPnet) vienija daugiau nei 8 tūkstančius mokyklų ir kitų švietimo institucijų 175-iose pasaulio valstybėse.

Susitikimo metu buvo pasirašytos dvišalės sutartys su 27 Asocijuotųjų mokyklų tinklo Lietuvos švietimo įstaigomis bei  įteikti sertifikatai naujoms ASPnet narėms.

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla  taip pat tapo ASPnet tinklo nare. Praeitais mokslo metais nusprendę dalyvauti UNESCO Asocijuotųjų mokyklų tinklo veikloje, rašėme motyvacinį laišką. Manome, jog mūsų mokykloje ne vienerius metus nuosekliai vykdomos edukacinės veiklos turinys glaudžiai siejasi su ASPnet mokyklų tinklo prioritetinių sričių koncepcija. Pasirinkome dvi  sritis - Kultūrų įvairovė, kultūrų dialogas bei Sveikatos ir prevencinis ugdymas, sporto skatinimas -, mūsų manymu, artimiausias mūsų mokykloje vykdomai veiklai. 

Vykdydami įvairią veiklą, skatinsime ir teiksime aukščiausios kokybės švietimą, puoselėsime taiką, laisvę, teisingumą ir žmogaus raidą bei tenkinsime itin aktualius vaikų ir jaunuolių ugdymo poreikius, vykdysime pozityvius pokyčius bendruomenėje.

Mums svarbu, kad pagrindiniai XXI amžiaus švietimo ramsčiai – mokytis sužinoti, mokytis veikti, mokytis būti ir mokytis gyventi kartu – taptų kokybiško mokymosi proceso gerąja patirtimi ir kasdienybe. Esame įsitikinę, kad dalyvaudami šioje veikloje įgysime naujos patirties, kartu su visa bendruomene kursime lanksčią, atvirą pokyčiams besimokančios organizacijos kultūrą, mokysimės ir mokysime kitus, dalinsimės savo patirtimi, tapsime aktyvesniais, atviresniais, užtikrinančiais patrauklią, saugią ir darnią aplinką bendruomenės nariams.

Mokymasis visą gyvenimą – svarbiausias UNESCO švietimo ir mokymosi principas, o nuolatinis patirties įgijimas ir galimybė tobulintis yra svarbiausia vertybė ateičiai.

 

Direktorė

Lina Rauckienė

 

Last Updated on Tuesday, 15 April 2014 09:56