Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien253
mod_vvisit_counterVakar679
mod_vvisit_counterŠią savaitę932
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę4813
mod_vvisit_counterŠį mėnesį20940
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso216577

Prisijungę: 17
Jūsų IP: 54.224.230.51
,
Šiandien: Sep 26, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Kaziuko mugė

Kovo 4 d. mūsų mokykloje vyko Kaziuko mugė, kuri sutapo su ne ką mažesne švente Užgavėnėmis. Ryte visi mokiniai susirinko savo kabinetuose. Klasių vadovai papasakojo apie Šv. Kazimiero dieną, papročius, istoriją. Po klasių valandėlių mokiniai rinkosi aktų salėje. Ten jie rengė ir puošė savo prekyvietes.

Pirmiausia visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Lina Rauckienė ir palinkėjo visiems gražios šventės, geros prekybos ir puikių pirkinių. 2a, 2b ir 3 klasės mokiniai pasveikino atlikdami lietuvių liaudies dainas ir po pasirodymo sceną užleido 5–10 klasių mokiniams. Visos klasės paruošė savo trumpus prisistatymus. Vieni šoko, kiti dainavo, dar kiti mokė žaisti lietuvių liaudies žaidimus.

Tuo pat metu vyko mugėje. Čia galėjome įsigyti rankdarbių ir suvenyrų, kuriuos pagamino mūsų mokyklos mokiniai. Netrūko įvairiausių gardėsių: spurgų, vaflių, pyragų, keksų, sausainių, želė ir kitokių skanėstų. Šalia aktų salės veikiančiose kavinėse buvo galimi atsigerti kavos, gaiviųjų gėrimų, paskanauti įvairiausių pyragėlių, karštų kibinų ir net picos.

Šventei įpusėjus kūno kultūros mokytojos Vilija Mačėnienė ir Aldona Antanaitienė pakvietė 5–6 klasių komandas į linksmąsias estafetes. Po linksmųjų estafečių, technologijų mokytojas Petras Kruopis suorganizavo loteriją. Joje laimėjome įvairių prizų. Po loterijos 8–10 klasių mokiniai varžėsi krepšinio varžybose, kurias organizavo anglų kalbos mokytojas Volodymyr Bilobrovko.

Po varžybų aktų salėje šurmuliavo lietuvių liaudies dainos, šokiai. Visi mokiniai noriai dalyvavo varžybose, šoko, dainavo. Po linksmybių pavargę mokiniai kantriai laukė apdovanojimų. Mokyklos direktorės pavaduotoja Aida Abukevičienė pristatė 3 geriausias prekyvietes. Padėkos raštais apdovanotos šios klasės: 5a – už įtaigiausią ir žaismingiausią prekybą, 5b – už turtingiausią prekyvietę, o kaziukiškiausia prekyviete išrinkta 6b klasė.

Pavargę, bet sotūs, laimingi vaikai šurmuliavo iš aktų salės namo. Iš Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei  daug malonių įspūdžių. Taigi ši Kaziuko mugė buvo pati geriausia, o ją prisimins ir maži ir dideli...

 

Arminta Astrauskaitė, Laura Gaidžiūnaitė, Gabija Ginaitytė ir Greta Šimeliūnaitė (6b klasė)

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 

Last Updated on Friday, 07 March 2014 19:18