Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien440
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę2484
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17679
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213316

Prisijungę: 9
Jūsų IP: 54.225.39.142
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Lėvens jaunieji futbolininkai-tarpzoninių mažojo futbolo 5x5 varžybų prizininkai

 

Rajoninėse futbolo varžybose, vykusiose lapkričio 12 dieną, iškovota pergalė prieš Svalios mokyklos komandą, suteikė teisę ginti rajono garbę respublikinėse varžybose.

Prieš šventes, gruodžio 7 dieną, Panevėžyje vyko mažojo futbolo zoninės varžybos. Jaunieji futbolininkai rezultatu 6:3 nugalėjo Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos komandą. Su Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos komanda sužaidė lygiosiomis 3:3. Biržiečiai pralaimėjo aikštelės šeimininkams 1:4. Mūsų mokyklos komanda užėmė I-ąją vietą. Sėkmę lėmė per visas rungtynes daugiausia įmuštų įvarčių skaičius.

Penktadienį Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninės berniukų mažojo futbolo 5x5 varžybos. Dėl kelialapio į finalines rungtynes kovojo Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos, Mažeikių, „Ventos“ progimnazijos, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos ir Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos jaunieji futbolininkai. Šiose varžybose sėkmė lydėjo Mažeikių komandą, nes ji nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir pateko į finalines varžybas. Mūsų mokyklos komanda laimėjusi prieš aikštelės šeimininkus 3:2 ir pralaimėjusi Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos bei Mažeikių „Ventos“ progimnazijai rezultatu 3:2 užėmė III-ąją vietą. Antri liko Kėdainiečiai.

Visuose varžybų etapuose gerai žaidė septintokai: Mantas Kazilionis, Deividas Jaras, Vladyslav Bilobrovko, šeštokai: Džiugas Trybė, Tadas Mikolaitis, Nedas Muduras, Matas Strelčiūnas, penktokai: Karolis ir Kristupas Mantiniai.

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos

Kūno kultūros mokytoja metodininkė

Aldona Antanaitienė

 

Last Updated on Thursday, 16 January 2014 22:33