Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien437
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę2481
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17676
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213313

Prisijungę: 8
Jūsų IP: 54.225.39.142
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Kalėdinis mokytojų ir mokinių stalo teniso turnyras

 

Artėja Šv. Kalėdos – baltas džiaugsmas mūsų kasdienybėje. Ir pati šventė, ir jos laukimas pilnas stebuklų. Tai – dalijimosi laikas. Dalijamės dovanomis, gerumu, draugiškumu, dėmesiu vienas kitam.

Kalėdinis stalo teniso turnyras vyko antradienio popietę mokyklos sporto salėje. Visus dalyvius ir žiūrovus pasveikino 6a klasės mergaičių grupė. Jos, skambant muzikai, atliko fizinius pratimus, o tos pačios klasės berniukai - pratimus su teniso raketėmis ir kamuoliukais. Šio renginio organizatorė, kūno kultūros mokytoja, Aldona Antanaitienė pristatė mokytojų ir mokinių Kalėdinio stalo teniso turnyro dalyvius. Mokytojų komandai atstovavo: Valda Garšvinskienė (geografijos mokytoja), Daiva Sakalauskienė (skaityklos vedėja), Ligita Rupštaitienė (spec. pedagogė), Rasa Žigienė (kūno kultūros mokytoja), Vilhelminas Janušonis (technologijų mokytojas), Deividas Pakalnis (inžinierius kompiuterinei technikai), Volodymyr Bilobrovko (anglų kalbos mokytojas), Antanas Liubinas (direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams) ir Aldona Antanaitienė (kūno kultūros mokytoja). Mokinių komandą sudarė: Tadas Mikolaitis, Nedas Muduras, Džiugas Trybė, Karolis ir Kristupas Mantiniai, Dovydas Karka, Martynas Bagdonas, Martynas Indrišiūnas, Matas Kulitavičius. Varžyboms teisėjavo mokytojas Petras Simonaitis.

Vyko gražus mokytojų prieš mokinius žaidimas, kuris leido patirti visiems džiugių akimirkų, teigiamų emocijų. Varžybų metu mokiniai ir mokytojai tapo lygūs. Niekas nekvietė atsakinėti, nemokė. Mokiniai turėjo galimybę prieš mokytojus atsirevanšuoti – tai yra netgi laimėti. Kaip per Kūčių vakarienę šeima susirenka prie balto stalo, taip šią popietę mokiniai ir mokytojai buvo sujungti sporto – stalo teniso.

Visiems ši diena įsimins kaip gražios bičiulystės diena. Mokiniai ir mokytojai tapo artimesni. Nebuvo skirstomasi į nugalėtojus ir pralaimėtojus. Laimėjo visi – metų pabaigoje, belaukdami švenčių, pabuvę kartu. Visiems turnyro dalyviams už aktyvų dalyvavimą, mokyklos direktorė įteikė padėkos raštus, o mokytojai Aldonai Antanaitienei – padėką už Kalėdinio turnyro organizavimą. Visi turnyro dalyviai sulaukė ir Kalėdinių dovanėlių.

Po turnyro neišsiskirstėme, o susirinkome mokyklos valgykloje pasivaišinti pačiais skaniausiais Kalėdiniais tortais ir kvapnia arbata.

Už Kalėdines dovanas ir tortus dėkojame rėmėjams: Ingai ir Kęstučiui Vareikoms, Erikai ir Audriui Navikams.

Soc. pedagogė Sonata  Briedienė

 

 

 

 

 

 

Last Updated on Monday, 16 December 2013 19:21