Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien661
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3371
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17900
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213537

Prisijungę: 21
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Tolerancijos diena – lapkričio 16 d. minima jau 11 metų. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, kantrybę, gebėjimą suprasti kitus. Žodis „tolerancija“ reiškia pakantumą kitam, gebėjimą gerbti asmenį, kurio išvaizda, nuomonė ar įsitikinimai yra kitokie. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl svarbu gerbti, toleruoti vieniems kitus.

Šiais metais tolerancijos simbolis – gėlė, simbolizuojanti teigiamas emocijas, sujungianti skirtingus žmones. Tai simbolis, kuris paskatino daugiau pakalbėti apie tolerancijos žodžio suvokimą ir svarbą.

Mūsų mokykla aktyviai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos gėlė“, skirtos lapkričio 16-ajai – Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti.  Klasių vadovai su mokiniais gilinosi į žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę, analizavo, kodėl šis žodis visuomet buvo ir išlieka aktualus, aptarė netolerancijos atvejus mokiniui artimiausiose aplinkose: šeimoje, mokykloje, valstybėje. Visos klasės gamino ryškių ar rudeniškų spalvų „Tolerancijos gėles“. Džiugina mokinių išradingumas ir kūrybiškumas – iš popieriaus ir kitų medžiagų pagamintos gėlės nušvito įvairiausiomis spalvomis, stebino įvairove. Jo papuošė mūsų mokyklos klases ir koridorius. Dėkojame mokiniams ir mokytojams už aktyvumą, susitelkimą, toleranciją, išradingumą, ieškojimą ir gilinimąsi į sąvokos „tolerancija“ esmę bei svarbą.

 

6b klasės mokinė Laura Šatkauskaitė

"Get the Flash Player" "to see this gallery."


 

 

 

 

 

 

 

Last Updated on Monday, 16 December 2013 15:45