Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?

Lėvens mokyklos rankininkai - olimpinio festivalio vicečempionai

2013 m. balandžio 6 d. Kauno rajone Garliavoje buvo surengtas Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rankinio varžybų finalinės etapas. Dėl čempionų taurės jame rungėsi 4 komandos  - tarpzoninių varžybų nugalėtojos. Tarp jų buvo ir Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos jaunieji rankininkai, kuriems vadovavo kūno kultūros mokytoja Vilija Mačėnienė. Pirmose rungtynėse pasvaliečiai užtikrintai 40:24 nugalėjo Kauno Gedminų pagrindinės mokyklos rankininkus.
      Antros rungtynės su aikštelės šeimininkų -  Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos komanda vyko kur kas atkakliau. Pergalę rezultatu 34:29 šventė garliaviškiai, kurie ir tapo čempionais. Sidabro medaliais pasidabino Lėvens pagrindinės mokyklos rankinio komanda, trečią prizinę vietą užėmė Klaipėdos Gedminų pagrindinės mokyklos ekipa. Ketvirta vieta turėjo tenkintis Utenos Aukštakalnio gimnazijos rankininkai.
      Rajono ir mokyklos garbę gynė Lukas Vanagas (komandos kapitonas), Tomas Valiulis, Mantvydas Tekutis, Audrius Dobrodiejus, Renatas Kvedarauskas, Vytenis Vaškas, Martynas Jakutis, Faustas Krisiūnas, vartininkai Jokūbas Rutkauskas ir Lukas Gurskis. Geriausiu mūsų komandos žaidėju pripažintas Tomas Valiulis.
      Praėjusiais metais Lėvens mokyklos rankininkai olimpinio festivalio varžybose užėmė trečią vietą. Dauguma vicečempionų komandoje  žaidusių rankininkų gimę 1998metais, tad kitais metais jie jau besimokydami Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje, galės olimpiniame mokinių festivalyje siekti čempionų titulo.