Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien661
mod_vvisit_counterVakar592
mod_vvisit_counterŠią savaitę3371
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17900
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso213537

Prisijungę: 21
Jūsų IP: 54.224.210.130
,
Šiandien: Sep 21, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Baigėsi rajoninis konkursas „Laisva klasė nuo (be) svaigalų“

 

Ar verta dalyvauti jau kelerius metus organizuojamame konkurse, būti tvirčiausiais ir sveikiausiais, abejonių nekilo 127 rajono aštuntokams. Ypač, kai jaučiama, jog vieni kažką svarbaus nuveikti nelabai galime, tačiau kartu – tos galimybės didėja. Konkurso organizatoriai – Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius ir  Visuomenės sveikatos biuras – taip pat tuo įsitikinę: aštuntokų nuveikti darbai labai svarbūs ir svarūs.

Kovo 15-ąją Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje įvyko konkurso „Laisva klasė nuo (be) svaigalų“ finalinis etapas. Į šios mokyklos aktų salę susirinko aštuntokai iš Saločių Antano Poškos (vadovė R. Mudurienė), Vaškų (vadovė B. Lungienė) vidurinių, Pajiešmenių (vadovė V. Chraptavičienė), Pasvalio Svalios (vadovė I. Duknevičienė), Pasvalio Lėvens (vadovė B. Demenienė) pagrindinių mokyklų bei pagrindinio ugdymo skyriaus – Ustukių (vadovė D. Vadapalienė).

Savivaldybės mero pavaduotojas  Povilas Balčiūnas sveikindamas klases, pastebėjo šiais metais vykusio konkurso išskirtinumą: visi dalyviai jo metu buvo tikrinami dėl laikymosi konkurso sąlygų ir nevartojimo narkotinių medžiagų. Vicemeras pasidžiaugė, jog visos 6 klasės vertos tik  pagyrimų.

Renginys prasidėjo mokyklos Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos meniniu sveikinimu, kurį paruošė mokytojos Jolanta Rastauskienė ir Asta Liukpetrienė.

Po komandų prisistatymų, vyko Žinių patikros konkursas. Klasėms teko atsakinėti į klausimus apie psichoaktyvias medžiagas.

Visuomenės sveikatos biuro specialistės klases supažindino su vykdytomis prevencinėmis veiklomis. Jų buvo įvairiausių: organizavo viktorinas, akcijas, paskaitas, konkursus, sporto varžybas, mokė bendraamžius ir mažesniuosius, žiūrėjo filmus ir diskutavo, stengėsi daug sportuoti, kūrė sienlaikraščius ir lankstinukus, ragino tėvelius, mokyklos bendruomenes prisijungti, atliko du tiriamuosius darbus apie kenksmingų medžiagų vartojimą ir vyresniųjų klasių mokinių požiūrį į alkoholį ir tabaką. Tyrimo išvada – kad jaunimas negertų, suaugę patys turi negerti.

Konkurso dalyviai ir organizatoriai parengė kreipimąsi į rajono politikus dėl draudimo prekiauti alkoholiu Pasvalio miesto šventės metu. Visi pritariantys pasirašė. Kreipimasis įteiktas  Savivaldybės neigiamų socialinių veiksnių prevencijai koordinuoti komisijos pirmininkui, Mero pavaduotojui Povilui Balčiūnui.

Konkurso vertino komisija – Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji  specialistė Vida Stokienė, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Vasiliūnienė, Visuomenės sveikatos biuro sveikatos priežiūros specialistė Rasa Rutkauskienė, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus operatyvaus valdymo poskyrio specialistė Rita Vasilevičienė.

 Įvertinus klasių Motyvacinius laiškus, Prevencines veiklas, Žinias, nugalėtojais tapo Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių pagrindinio ugdymo skyriaus aštuntokai.

Visoms klasėms už dalyvavimą konkurse įteiktos Savivaldybės Padėkos raštai, kiekvienas dalyvis apdovanotas  asmenine dovanėle.

Šis konkursas – tai viena pagrindinių „Pasvalio rajono savivaldybės priklausomybę sukeliančių medžiagų (narkotikų, alkoholio, tabako ir kitų) vartojimo mažinimo ir prevencijos 2011–2013 metų programos“ 2012 m. projekto įgyvendinimo priemonių.  Programa finansuota Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

 

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė P. Filmanavičienė

Nuotr. R. Nevulytės

Konkurso nugalėtojai Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių pagrindinio ugdymo skyriaus aštuntokai

Pajiešmeniečių komanda pasiruošusi Žinių konkursui

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos aštuntokai prieš Žinių konkursą

Saločių aštuntokai rašosi po kreipimusi dėl draudimo prekiauti alkoholiu Pasvalio miesto šventės metu

Svaliukus konkursas suvienijo

Vaškiečių Lašelių komandos prisistatymas

 

 

Last Updated on Wednesday, 20 March 2013 08:56