Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien448
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3884
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19079
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214716

Prisijungę: 12
Jūsų IP: 54.198.58.62
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Projekto „Young migrants – at home abroad“ pristatymas Pasvalio rajono savivaldybėje


      Sausio 16 d. Pasvalio rajono savivaldybės vadovams ir Administracijos darbuotojams pristatytas Comenius daugiašalių partnerysčių projektas „Young migrants – at home abroad“ („Jaunieji migrantai užsienyje jaučiasi kaip namuose“). Projektą pristatė Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos direktorė Lina Rauckienė, projekto iniciatorė ir koordinatorė Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Liudmila Gertienė bei projekte dalyvaujantys mokiniai. Kartu su mokytojomis Erika Andriūnaite ir Virginija Stapulionyte parengtuose stenduose pateikta informacija ne tik apibūdino projektą, bet ir iliustravo jau nuveiktus darbus.


          

      Projekto iniciatorė Liudmila Gertienė džiaugėsi, kad „Comenius“ projektas mokyklai suteikia galimybę bendradarbiauti su kitų šalių mokyklomis, keistis patirtimi, tobulėti ir įgytas žinias panaudoti ugdant jaunuosius Lietuvos piliečius, o projekte dalyvaujantiems mokiniams puiki proga tobulinti anglų kalbos žinias, aplankyti ir pažinti šalis, susirasti naujų draugų.
      Mokyklos penktokai Gabija Ivaškaitė ir Ernestas Gertas bei septintokas Dovydas Karka trumpai papasakojo, kodėl nusprendė dalyvauti projekte,  kaip jiems sekėsi įveikti atranką ir kokios džiaugsmingos emocijos juos užplūdo sužinojus, kad būtent jie dalyvaus projekte. Mokiniai pasidžiaugė, kad atsirado dar daugiau galimybių susirasti naujų draugų,  patobulinti anglų kalbos žinias, pamatyti naujas šalis ir parodyti, kuo esame ypatingi bei įdomūs mes patys.      Projekto pristatymo metu kalbėję Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Kazys Polekas džiaugėsi ir dėkojo projekto koordinatorei Liudmilai Gertienei už iniciatyvą dalyvauti projekte ir garsinti Pasvalį bei Lietuvą, už suteiktą galimybę mokytojams ir mokiniams tobulinti anglų kalbos žinias, bendrauti ir bendradarbiauti, pasisemti patirties ir naujovių iš šalių partnerių, tobulėti ir įgytas žinias pritaikyti Pasvalyje
.

   

 


 

Last Updated on Wednesday, 20 February 2013 19:10