Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien401
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3837
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19032
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214669

Prisijungę: 14
Jūsų IP: 54.224.184.33
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

 

Lengvosios atletikos – keturkovės  rezultatai

Šių metų gegužės 11 dieną Pasvalio parko stadione vyko mergaičių ir berniukų lengvosios atletikos – keturkovės rajoninės varžybos. Mūsų mokyklos mergaičių komanda iškovojo pirmąją vietą. Jos surinko 1158 taškus ir pateko į tarpzonines varžybas, kurios vyko gegužės 17 dieną Utenoje. Čia mergaitės pasirodė puikiai. Dešimties komandų tarpe, surinkusios 1259 taškus, tapo nugalėtojomis. Respublikos finalinės varžybos vyks Alytuje. Mergaičių komandos sudėtis: G. Žižmantaitė, A. Dimšaitė, U. Miliūnaitė, G. Čiuplinskaitė, J. Gintautaitė, J. Juknevičiūtė. Septintokė Gabija Žižmantaitė tarpzoninėse varžybose, asmeninėje įskaitoje, 60 mergaičių tarpe tapo nugalėtoja, surinkusi 305 taškus.

Rajoninėse varžybose berniukai iškovojo antrąją vietą. Komandos sudėtis: R. Vošteris, A. Vokietaitis, L. Rinkūnas, L. Putris, A. Prakopas, K. Karka, A. Jankūnas.

Spec. pedagogė S. Briedienė

   

Last Updated on Friday, 02 June 2017 20:51
 

Garbingų svečių viešnagė Pasvalyje bei mūsų mokykloje

Balandžio mėn. pabaigoje pasvaliečiai buvo pakviesti į Čečėnijai ir Lietuvos valstybingumui skirtus susitikimus su garbingais svečiais: Algirdu Endriukaičiu – Lietuvos Respublios Aukščiausios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataru, Aminat Saijeva – Lietuvos tautinių mažumų bendrijų tarybos nare, čečėnų bendruomenės pirmininke Lietuvoje. Svečiai pirmiausia nešini glėbiu knygų apsilankė Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje. Ši kilni draugystė užsimezgusi tarp gerb. Signataro Algirdo Endriukaičio su kraštotyros būreliu „ Gimtinė“ tęsiasi nuo 2008 m. Svečiai susipažino su mokykla, apsilankė mokyklos bibliotekoje bei maloniai pabendravo su mokyklos bibliotekininke Birute Kazėnaite. O mokyklos skaitykloje svečiai vedė 7b klasės mokiniams istorijos pamoką bei viktoriną „ Mano Lietuva – mano širdis“, „ Ką aš žinau apie Čečėnija?“ bei kvietė padiskutuoti , ką šiandienos lietuviui , artėjant nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui bei čečėnams reiškia laisvė, nepriklausomybė , valstybė. Pamokoje taip pat dalyvavo mokyklos direktorė Lina Rauckienė bei direktorės pavaduotoja ugdymui Aida Abukevičienė. Aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti knygomis. Apsilankę mokyklos muziejuje, parašė prasmingus palinkėjimus šios mokyklos mokiniams ir mokytojams.

 Garbingi svečiai taip pat susitiko su Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos mokiniais, kuriems vedė viktoriną „ Lietuva ir aš“, „ Ką man reiškia Čečėnija?“. Viktorinų nugalėtojai buvo apdovanoti knygomis.

Svečiai užsuko į Pasvalio rajono savivaldybę, kur juos priėmė meras Gintautas Gegužinskas, vėliau drauge su jais atėjęs į susitikimą miesto bibliotekoje.

Pasvalio bibliotekos skaitytojams Aminat Saijeva ir Algirdas Endriukaitis padovanojo leidinį „Antikomunistins kongresas it Tribunolo progresas“. Leidinys išduodamas į namus

Vakare svečiai lankėsi pasvaliečių tremtinių Laimutės Zigmuntienės ir Genovaitės Radėnienės šeimose bei susipažino su Pasvalio miesto įžymiomis istorinėmis vietomis.

Kitą dieną svečiai dalyvavo klubo „Užjausk draugą“ konferencijoje „Kūryba – kaip terapija ir dovana“ bei plačiai susipažino su Pasvalio Krašto muziejumi.

 

2017 m. gegužė

Vlada Čirvinskienė

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla istorijos mokytoja metodininkė

   

 

Gegužės 5 d. mokykloje lankėsi pasaulinio garso virtuvės šefas Ruslanas Puskepanis. Jis 8b klasės mokiniams vedė kulinarinio meistriškumo pamoką. Malonu, kad iš Pasvalio kilęs, Niujorke (JAV) gyvenantis, įvairiose pasaulio šalyse virtuvės meno besimokantis Ruslanas rado laiko pamokyti mokinius pasigaminti vištienos salotų ir deserto.

Šefas daug keliauja, žino pasaulio virtuvės paslaptis. Jis yra dirbęs su garsiu virtuvės šefu Gordonu Ramziu, kurį mes žinome iš televizijos laidų.

Mūsų mokyklos mokiniams labia pasisekė, kad galėjo pabendrauti su žmogumi, kuris savo darbu ir atkaklumu tiek daug pasiekė.

Ačiū Justinai Tuomienei už idėją, o restoranui „Kulta“ už pagalbą idėją paversti realybe.

Erika Andriūnaitė, technologijų mokytojai metodininkė

    

 

 

  

  

 

Last Updated on Monday, 08 May 2017 13:21
 

,,KLASĖS" teatras keliauja per Lietuvą

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos teatras ,,KLASĖ" pristatė naująjį savo spektaklį ,,Kelias namo" , pagal G. Morkūno apysaką ,, Grįžimo istorija".

,,KLASĖS“ teatre vaidina pirmokai, ketvirtokai ir trečiokai. O ,,KLASĖS“ teatru vadinamės todėl, kad dažniausiai repetuojame klasėje.

Šis naujas mūsų spektaklis apie būrelį vaikų, kurie turėjo grįžti namo pėsčiomis, nes sugedo mokyklinis autobusas. Eidami namo, jie sutiko mergaitę, kuri nieko neprisiminė... Ji tik žinojo, kad jos vardas Vilija. Ir laukia tų, kurie galėtų parvesti ją namo...

Grįžti namo irgi reikia mokėti...

Pirmiausia savo spektaklį mažieji aktoriai parodė Lėvens pagrindinės mokyklos bendruomenei. Vėliau pasirodė ,,Šimtakojis 2017" vaikų ir jaunimo teatro šventėje-apžiūroje, Ustukiuose.

Kovo 19 d. ,,KLASĖS“ teatras iškeliavo į Tauragę. Tauragėje dalyvavo respublikinėje vaikų ir jaunimo teatro šventėje – apžiūroje ,,Šimtakojis 2017“

O kovo 27 d., teatro dieną, mažieji aktoriai sutiko Vilniaus vaikų ir jaunimo centre, respublikiniame teatro festivalyje ,,Žodžiai". Komisijai ir žiūrovams labai patiko spektaklis. Buvo pelnyta nominacija už organišką žaidimą.

Gegužės mėnesį planuojama pasirodyti respublikiniame teatrų festivalyje ,,Laimingas vaikų juokas“, kuris vyks Vabalninke. Teatro šventė vyksta ir ,,KLASĖS“ teatras keliauja per Lietuvą.

Teatro vadovė Asta Liukpetrienė

 

   

Last Updated on Tuesday, 18 April 2017 18:13
 

Frankofonijos šventė Pakruojo dvare

Kovo 29 dieną skubėjome į Pakruojo dvarą, į baigiamąjį Frankofonijos mėnesio renginį. Į šventę atvyko Pakruojo rajono moksleiviai. Jie pakvietė ir mūsų mokyklos jaunuosius frankofonus. Visi dalyviai – prancūzų kalbos bei meno mylėtojai. Baltojoje salėje svečius pasitiko pats dvaro Baronas, kuris ir vedė visą renginį. Šeimininkas buvo labai patenkintas matydamas tiek daug svečių ir pasidžiaugė, kad į Lietuvos dvarus sugrįžta prancūzų kalba ir kultūra.

Kultūringam, nuoširdžiam ir šiltam bendravimui nuteikė ir pati dvaro aplinka: baltomis staltiesėmis užtiesti staliukai, degančios žvakės, Prancūzijos vėliavos spalvomis papuoštas salės interjeras. Visų akys krypo į pagrindinį vaišių stalą, ant kurio puikavosi dvaro šeimininkių iškeptas puošnus, skanus ir labai didelis pyragas.

O koncerto būta išties įspūdingo! Džiaugėmės nuostabiu Rozalimo pagrindinės mokyklos orkestro pasirodymu.

Žaismingas mūsų mokyklos šeštokų etiudas „Au printemps“ („Pavasarį“) priminė spalvingąjį Provansą, o Viktoro Hugo lyrika, kurią skaitė 8b klasės mokinė Giedrė, kvietė džiaugtis gražiomis pavasario dienomis.

Nuotaikingi ir labai įvairūs buvo šventės šeimininkų (Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos ir „Atžalyno“ gimnazijos) pasirodymai.

Visiems renginio dalyviams Baronas įteikė Pakruojo dvariškio liudijimus ir kvietimus dalyvauti „Gyvojo muziejaus“ programoje.

Dėkojame organizatoriams už svetingumą ir įspūdingą šventę.

Prancūzų k. mokytoja Virginija Stapulionytė

 

  

 

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 2 of 33