Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien400
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3836
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19031
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214668

Prisijungę: 13
Jūsų IP: 54.224.184.33
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Tegul Lietuvos trispalvė vienija Lietuvą ir Pasvalį!

1055 metrai. Štai toks Lietuvos rekordas pasiektas. Ilgiausia vėliava. Ir mūsų mokyklos bendruomenei teko prisiliesti prie šio rekordo. Vėliavą nešė didelis ir mažas, jaunas ir senas. Mes buvome vieningi. Jausmas nerealus.

 

Daugiau nuotraukų https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla/photos

 

 

Last Updated on Friday, 23 September 2016 11:37
 

Šventė įvyko, mokslo metai prasideda!

Drąsiai, įdomiai, sėkmingai ženkite mokslo ir žinių keliu !


 


Mokslo metų atidarymo šventės akimirkos.

 

Last Updated on Friday, 23 September 2016 11:49
 

Taikos ir draugystės simbolis žaliuos mūsų mokykloje

Smagu, kada mokyklą aplanko buvę mokiniai. Pasikalbėti, pasidžiaugti savo pasiekimais ar tiesiog pamatyti ir pasiteirauti kaip sekasi...

Šį kartą viešnagė buvo kiek kitokia. Buvusi mokinė Liana su savo sutuoktiniu Walid ir sūnumis aplankė mokyklą nešini taikos ir draugystės simboliu  – Libano kedru.

Tikimės, kad pasodintas medelis skleis gerąją energiją ne tik mūsų mokyklos teritorijoje, bet ir visame mieste, o gal net visame pasaulyje...

Esame labai dėkingi A. ir W. Koleilat šeimai už neįkainojamą dovaną.

 

R. Žigienė

 

 

Last Updated on Monday, 05 September 2016 11:47
 

Aštuntokų laimėtas prizas – kelionė į festivalį

 

Grupelė Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos mokinių, lydimi klasės vadovės, liepos 2 d. vyko į jaunimo blaivų vasaros festivalį „Varom 2016“, kuris vyko prie Pailgio ežero Švenčionių rajone. Kelionė į festivalį – tai prizas rajono konkurso „Laisva klasė nuo(be) svaigalų“ nugalėtojams. Šis konkursas – viena iš pagrindinių Pasvalio rajono savivaldybės priklausomybes sukeliančių medžiagų vartojimo mažinimo ir prevencijos 2014–2016 metų programos įgyvendinimo 2015 m. priemonių. Festivalio metu vyko judesio ir šokio pamokos, įkvepiančios paskaitos, sporto varžybos, žaidimai, turnyrai ir kita prasminga veikla. O kur dar maudynės Pailgio ežere, pasiplaukiojimai baidarėmis, dainuojamosios poezijos vakaras, pirtys ir magijos stebuklai…

Kasmetiniame konkurse „Laisva klasė nuo(be) svaigalų“ dalyvavo 8b klasės mokiniai. Visą pusmetį mokiniai vykdė prevencinę veiklą: rinko statistinius duomenis apie svaigalų vartojimą pasaulyje ir Lietuvoje, sukūrė anketą ir apklausė 5–7 kl. mokinius, parengė ir išplatino lankstinuką ir plakatus apie priklausomybę nuo svaigalų ir jų žalą, organizavo klasių valandėles jaunesnių klasių mokiniams, akciją „Svaigalams sakome – ne“ .

Konkurso finale, kuris vyko Ustukiuose, dalyvavusios klasės pristatė savo sukurtus filmus svaigalų prevencijos tema. Mūsų mokyklos aštuntokai, jaunimui patrauklia forma sukūrę originalų prisistatymą ir filmą, pelnė vertinimo komisijos simpatijas bei tapo konkurso nugalėtojais.

Visi mokiniai, vykę į festivalį, nesigailėjo ir liko patenkinti. Dalyvavimas tokiame išskirtiniame renginyje pripildė pozityvios energijos, padėjo geriau suprasti save ir savo jausmus, suteikė informacijos apie galimybę rinktis asmenybės nežalojančius laisvalaikio leidimo būdus. Tai puiki proga pabendrauti ir nors trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius bei susilieti su visagale gamta…

8b klasės vadovė Diana Gribauskienė

 

 

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių finalas

Birželio 1314 dienomis Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne, vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės. Jose dalyvavo apskričių nugalėtojai:  Varnių M. Valančiaus gimnazija, Vilkijos gimnazija, Troškūnų K. Inčiūros gimnazija, Simno gimnazija, Pilviškių „Santakos“ gimnazija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija, Vilniaus Jėzuitų gimnazija, Klaipėdos „Smeltės“ progimnazija, Šiaulių Didždvario gimnazija ir Lėvens pagrindinės mokyklos komanda.

Visos komandos buvo apgyvendintos futbolo manieže, gavo dovanų naujas aprangas, futbolo kamuolius, maitinimą Kauno Gedimino sporto ir sveikatingumo gimnazijos valgykloje ir kitas pramogas.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Savo pogrupyje dvejas rungtynes laimėjome ir dvejas pralošėme. Finale iškovojome 7 vietą. Lėvens pagrindinės mokyklos komandos sudėtis: Matas Strelčiūnas, Tadas Mikolaitis, Gabija Račinskytė, Gabija Ivaškaitė, Ugnė Butkevičiūtė, Martynas Mažuolis, Astijus Demenis, Karolis Karka, Kornelijus Gertas ir vartininkas Mantas Bereišis. Mūsų mokyklos komandai buvo įteiktas padėkos raštas užėmus I vietą Panevėžio apskrityje. Geriausio žaidėjo prizas įteiktas Matui Strelčiūnui.

Aldona Antanaitienė

Kūno kultūros mokytoja

  

 

Last Updated on Monday, 04 July 2016 22:46
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 33