Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien400
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3836
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19031
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214668

Prisijungę: 13
Jūsų IP: 54.224.184.33
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Ypatingas vaikas: kartu kelyje į sėkmę

Lapkričio 11 d. Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė mokslinė-praktinė konferencija „Ypatingas vaikas: kartu kelyje į sėkmę“. Pasvalio rajono pagalbos mokiniui specialistų metodinio būrelio narių bei Pasvalio r. sav. Švietimo pagalbos tarnybos specialistų organizuotas renginys sukvietė per 110 kolegų iš aplinkinių Biržų, Panevėžio, Joniškio, Pakruojo, Anykščių rajonų. Atvyko kolegos ir iš Kauno, Kaišiadorių, Akmenės, Šilutės, Kėdainių, Klaipėdos ir net Varėnos bei kitų Lietuvos Respublikos rajonų. Specialiojo ugdymo sričiai atstovaujantys bendrojo bei specialiojo ugdymo įstaigų pedagoginiai darbuotojai nagrinėjo aktualias profesinės veiklos problemas bei dalijosi gerąja savo darbo patirtimi.

Po šilto ir jaukaus Lėvens pagrindinės mokyklos bendruomenės pasveikinimo bei įžanginio Pasvalio r. Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo K. Poleko žodžio renginio dalyviai buvo pakviesti į tris akademines valandas trukusį plenarinį posėdį. Teorinėje konferencijos dalyje mokslinius pranešimus pristatė jungtinė Šiaulių universiteto Ugdymo mokslų ir socialinės gerovės fakulteto specialiosios pedagogikos katedros dėstytojų komanda. Docentas, socialinių mokslų daktaras Algirdas Ališauskas dalijo patarimus, kaip įvertinti ir įveikti netinkamą mokinių elgesį. Socialinių mokslų daktarė Laima Tomėnienė renginio dalyvius supažindino su mokinių raštingumo ugdymo strategijomis bei jų taikymu įvairių dalykų pamokose. Logopedams aktualia tema – apie vaikų kalbėjimo motorikos sutrikimų identifikavimo ir įveikimo naujoves – kalbėjo socialinių mokslų daktarė Daiva Kairienė. Po pietų pertraukos specialistai organizatorių buvo pakviesti į 4 darbo grupes. Praktinės dalies metu pristatyta 20 žodinių/vaizdo bei 18 stendinių pranešimų. Diskusijų metu aptartos mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, mokymosi motyvacijos skatinimo bei įtraukimo į neformaliojo ugdymo veiklas galimybės, dalintasi praktine alternatyvių skaitymo, rašymo ir skaičiavimo mokymo metodų taikymo patirtimi. Nagrinėtos ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų kalbinės veiklos vertinimo bei ugdymo sritys. Produktyvios darbo dienos rezultatų apibendrinimas pateiktas meniniu prieskoniu pagardinta forma. Raktinių žodžių pavidalu fiksuoti pasiūlymai iškeltoms problemoms spręsti nugulė tikrų tikriausiuose klevo lapuose, kurie, susitelkus bendram komandiniam darbui, netruko papuošti laukiantį tvirtybės, nuolatinio augimo, gausos ir išminties simbolį – medį.

Tai pirmasis tokia forma organizuotas pagalbos mokiniui specialistų kvalifikacijos tobulinimo renginys Pasvalio rajone.

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos specialioji pedagogė Inga Ruželienė

     

  

  

Last Updated on Thursday, 17 November 2016 20:07
 

 Išvyka į Joniškį ir Šiaulius

 

Per rudens atostogas 7b ir 8a klasių mokiniai buvo išvykę į ekskursiją. Jos metu aplankė Joniškį, Šiaulius ir keletą šiuose miestuose esančių muziejų. Joniškyje apžiūrėjo unikalų krepšinio muziejų, kuriame sukaupta daug eksponatų, Lietuvos krepšinio legendų fotografijų,  pasakojančių apie Lietuvos krepšinio istoriją, Lietuvos krepšininkų pasiekimus ir krepšinio žaidimo pasaulyje atsiradimo pradžią.  Šiauliuose aplankė policijos muziejų, susipažino su policininkų darbu. O ekskursiją baigė apsilankymu kino teatre. Diena praėjo įdomiai ir turiningai.

 

8a klasės vadovė Virginija Stapulionytė

  

 

 

 

Last Updated on Saturday, 05 November 2016 21:27
 

Už geriausią vertimą – kelionė į Austriją ir Slovakiją

 

Kaip ir kiekvienais metais dalyvavau vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ ir vienintelė iš Pasvalio rajono laimėjau kelionę į Austrijos sostinę Vieną ir Slovakijos sostinę Bratislavą. Į šią kelionę važiavau spalio 6-11 dienomis. Kelionė buvo ilga, bet nenuobodi. Susiradau daug naujų draugų, aplankiau daug įdomių vietų, linksmai praleidau laiką. Labai džiaugiuosi laimėjusi šią kelionę ir esu dėkinga VKIF už šią nuostabią dovaną. Skatinu visus dalyvauti šiame projekte. Galbūt tokią kelionę laimėsite ir jūs!

8a klasės mokinė Justina Gintautaitė

  

  

Last Updated on Saturday, 05 November 2016 20:47
 

Pasaulio pajautimas kitaip

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga šiais metais mini savo 90-metį. Ta proga sąjungos renginių organizatoriai atvyko į Pasvalį, kur lankydamiesi mokyklose parodė mokiniams neįprastų, įdomių dalykų, turinčių didžiulę prasmę. Mūsų mokykloje vyko Pojūčių teatro kūrybinės dirbtuvės. Teatro režisierė K. Žernytė kartu su aktore R. Šniaukštaite aktų salėn subūrė norinčiuosius pajusti aplink mus supantį pasaulį neregio akimis. Tai buvo pamoka. Pamoka mums, jauniems ir matantiems, pabūti neregių žmonių kasdienybėje: ką  jie jaučia, kaip mato pasaulį...Mokiniai aktyviai ir noriai dalyvavo siūlomuose išbandymuose, užduotyse užrištomis akimis.

Po „Kūrybinių dirbtuvių“ Pasvalio kultūros centre vyko spektaklis „Akmuo, vanduo, geluonis“. Šiame spektaklyje buvau ir aš. Įdomiausia tai, kad spektaklio aktoriais virto žiūrovai, atėję jo pasižiūrėti. Man nepasisekė, nes aktore šį kartą būti nebuvau išrinkta, tačiau sėkmė nusišypsojo  Dovydui ir Mantui  iš mūsų mokyklos 8b klasės. Po spektaklio Dovydas džiaugėsi, kad įspūdis būti spektaklio dalimi nerealus. Įdomu ir smalsu buvo pajusti tai, ką jaučia aklas žmogus. Vienu metu vaizduotė kuždėjo, kad esu tarsi žirgas didžiuliame lauke apsuptas dūzgiančių bičių... Atsimerkus pasirodo viskas kitaip. Dalyvavimas spektaklyje suteikė puikią progą priartėti prie nematančiųjų pasaulio: prisiliesti rankomis, užuosti kvapus ar paragauti.

Gertrūda Grybytė, 7a kl. mokinė

 

 

   

 

Europos kalbų savaitė

 

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymąsi, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms.

Ir mūsų mokykloje visą savaitę vyko įvairūs renginiai Europos kalbų dienai paminėti. Juos organizavo kalbų mokytojos.

Aktyviųjų pertraukų metu 1-5 klasių mokiniai angliškus žodžius mokėsi linksmai – šokdami ir dainuodami.

Per anglų ir prancūzų kalbų pamokas mokiniai piešė gražiausius žodžius, po to surengė geriausių darbų parodėles bibliotekoje ir skaitykloje.

Vyresnių klasių mokiniai ruošė video pristatymus apie Europos šalis, pristatė projektinius darbus  apie šalis, kurias norėtų aplankyti.

Mokytoja A. Barančiukienė pristatė tarptautinį projektą „International Village“ 8a klasės mokiniams. Šį projektą mokytoja pristatė kartu su P. Vileišio gimnazijos moksleivėmis, kurios dalyvavo šiame projekte Slovakijoje.

Įvairių klasių mokiniai skaitė lietuviškas pasakas ir pasakojimus kitų klasių mokiniams, kad įrodytų, koks gražus ir išraiškingas lietuviškas žodis.

Europos kalbų savaitę užbaigėme netradiciškai. Pakvietėme į svečius Pumpėnų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapijos kleboną Domingo Avellaneda Ive, kuris susitiko su mokiniais ir papasakojo, kaip savarankiškai išmoko nelengvą lietuvių kalbą.

 

Mokytoja Virginija Stapulionytė

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 33