Informacija

 

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Kalno g. 34, Pasvalys,  LT - 39121 

Dir. tel./fakso numeris (8 451) 34352

Raštinė (8 451) 34213

El. paštas levensm@pasvalys.lt

Mus rasite:

https://www.facebook.com/pasvaliolevenspagrindine.mokykla

 

Siūlome darbą 

 

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriuje

reikalingas priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas.

 

 

Nemokamas KET testas

 

http://www.teises.lt/nemokamas-ket-testas.html

 

www.ketbilietai.lt

 

 

 

Paieška

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien400
mod_vvisit_counterVakar713
mod_vvisit_counterŠią savaitę3836
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5488
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19031
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį24823
mod_vvisit_counterIš viso214668

Prisijungę: 13
Jūsų IP: 54.224.184.33
,
Šiandien: Sep 23, 2017

Apklausa

Kaip vertinate šią svetainę?
 

Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

 

Kviečiame dalyvauti Prezidentės Dalios Grybauskaitės organizuojamoje akcijoje visus: mokinius, tėvelius, mokyklos darbuotojus, ir dovanoti knygas mokyklos bibliotekai. Juk taip smagu dalintis gerumu!

 Šeštą kartą vykstanti akcija „Knygų Kalėdos“ šiemet prisijungia prie Prezidentės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“, skirtos smurtui, priklausomybėms, savižudybėms mažinti, vaikų globai ir įvaikinimui skatinti. Siekiant mažinti socialinę atskirtį šiais metais pasirinkta „Knygų Kalėdų“ tema – knygos, kurios keičia gyvenimą, todėl akcija kviečia dovanoti naujų knygų šalies mokyklų bibliotekoms.

Pasak Prezidentės, jau šeštus metus „Knygų Kalėdos“ yra šventinio stebuklo dalis, o visos geros knygos tampa stebukladarėmis. Valstybės vadovės teigimu, knyga gali pakeisti gyvenimą – įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį.  

Akcija šiais metais vyks iki sausio 6 d.

  

Last Updated on Tuesday, 29 November 2016 20:52
 

PROTŲ LYGA arba „Ko nežino Kazys“ Lėvens pagrindinėje mokykloje

 

Lapkričio 23 d. Lėvens pagrindinėje mokykloje įvyko Protmūšis „Ko nežino Kazys“, kurį inicijavo Tėvų klubas. Jį vedė buvęs mūsų mokyklos mokinys, Pasvalio r. savivaldybės administracijos strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyresnysis specialistas kultūros vertybėms, muziejininkas Gražvydas Balčiūnaitis. Susirinko net 10 komandų, kurias sudarė mokiniai, tėvai, mokytojai. Visi dalyviai turėjo įveikti 6 turus po 10 klausimų, kurie tikrai nebuvo lengvi. Tačiau kartu, pasitelkdami ne tik žinias, bet ir patirtį, dažnai – humorą, įveikėme gana nelengvus klausimus. Svarbiausia, kad visą vakarą nestigo teigiamų emocijų, azarto, nuoširdaus bendravimo. Už tai, kad namo grįžome ne tik pasisėmę žinių, pasidalinę jomis su kitais, bet ir smagiai pasibuvę kartu dėkojame Tėvų klubo iniciatorei, mokyklos tarybos pirmininkei Justinai Tuomienei, rėmėjams „Baltic langai“ ir savivaldybės švietimo ir sporto skyriui.

   

 

 

Lėvens pagrindinėje mokykloje startuoja Erasmus+ projektas „Science girls“

Lapkričio 7–8 dienomis 8 šalių (Anglija, Graikija, Italija, Katalonija, Lietuva, Rumunija, Slovėnija, Turkija) atstovai – projekto partneriai – susitiko projekto koordinatorių mokykloje – Furness Academy Barrow – in – Furness mieste (Anglija). Projektas „Science girls“ skirtas mergaičių domėjimuisi mokslu, siekiant mokslinės karjeros. Susirinkę projekto dalyviai pristatė savo kraštą, mokyklas, numatė susitikimų datas, diskutavo apie projekto veiklas bei aptarė kitus svarbius projekto vykdymo klausimus. Projekto veiklos vyks dvejus metus. Finalinis projekto dalyvių susitikimas numatytas 2018 m. pavasarį Barselonoje.

Šio projekto pirmajame susitikime Anglijoje mūsų mokyklai atstovavo projekto iniciatorė ir koordinatorė, mokytoja Liudmila Gertienė ir direktorė Lina Rauckienė.

  

Projekto koordinatoriai Anglijoje ir projekto šalys dalyvės

 

 

Projekto vizitas

   

Su mokinių atstovais ir kolegėmis iš Rumunijos

Last Updated on Tuesday, 29 November 2016 10:21
 

Tolerancijos diena

Kaip ir kasmet, lapkričio 16-ąją mokykloje buvo paminėta tarptautinė tolerancijos diena. Ankstyvą rytą, dar prieš prasidedant pirmajai pamokai, mokyklos vestibiulyje mokiniai ir mokytojai tolerantiškomis frazėmis margino klevo lapus. Pertraukų metu didžiuosius smalsuolius viliojo specialiosios pedagogės kabinete įkurdinta „Šmaikščioji foto studija“. Patys drąsiausi turėjo galimybę įsiamžinti neįprastu būdu – pasipuošę veidus stilizuotais ūsais, akiniais ir kitais išskirtinumą pabrėžiančiais atributais. Penktų klasių mokiniams pagalbos mokiniui specialistės vedė jau tradicinėmis tapusias klasės valandėles apie pagarbą ir pakantumą fizinę negalę turintiems asmenis.

Pagalbos mokiniui specialistės

   

 

 

 

 

ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ

Lapkričio 14–20 dienomis mūsų mokykloje vyko integruotos pamokos, skirtos Šiaurės šalių bibliotekų savaitei.

2016-ųjų metų Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema - Ateitis Šiaurės šalyse. Šis motyvas atsispindėjo visose balsu skaityti parinktose knygose. Plakatą sukūrė suomių iliustratorius Ville Tietävainen.

Plakate yra dvi dalys. Smėlio laikrodžio viršus simbolizuoja dabartinę grėsmę klimatui, o apatinė dalis – iliuziją į šviesią ateitį.  Smėlio laikrodis – tai laikas ir jo tėkmė. Kylantis vanduo po truputį pildo smėlio laikrodį. Viršutinėje dalyje dominuojantis objektas – ledkalnis. Vanduo kapsi ir laikrodžio inde vandens po truputį daugėja. Tačiau dar ne viskas nugrimzdę. Viršuje plūduriuoja knygų valtis. Tai simbolis to, kad mes, dalindamiesi žiniomis, išmintimi ir fantazija, dar galime išgelbėti civilizacijos ateitį.

Lapkričio 14 d. 8b klasės mokiniai per lietuvių ir fizikos pamoką skaitė Grenlandijos rašytojų novelių rinkinio, ištrauką „Naftos skonis“. Bandėme isivaizduoti, kad gyvename 2040 metais. Kokia šalis yra tapusi turtinga naftos pramonės dėka, bet pasekmės labai liūdnos. Savo kurtuose plakatuose ieškojome atsakymo, kaip mes galime prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Mokiniai rašė rašinį „Kaip aš įsivaizduoju ateitį 2040 m.“ Daugelis rašė Arkties vandenyno gyvūnų laiškus žmonėms.

 Ketvirtokai per anglų kalbos integruotą pamoką su mokytoja Jolanta Rastauskiene prisiminė Šiaurės Šalis, jų panašumus ir skirtumus, skaitė norvegų rašytojo Stiano Hule ištrauką „Garmano vasara“. Mokiniai skaitydami ištrauką emocijas išsakė ne tik žodžiu, bet ir rodydami savo pačių pagamintomis ­ ,,nuotaikėlėmis“. Skaitymus užbaigėme sukurtu piešiniu ir jų aptarimu.

Trečios ir penktų klasių  mokiniai per lietuvių k. pamokas skaitydami ištrauką „Garmano vasara“, prisiminė savo pirmą dieną mokykloje, rašė Garmanui laišką, diskutavo apie tai, kaip savo ateitį įsivaizduoja jaunas ir kaip į tai žiūri senas žmogus.

Atsakėme į klausimą, kaip mes, dalindamiesi žiniomis, išmintimi ir fantazija galime prisidėti prie savo ir mūsų ateities.

Mokyklos bibliotekininkė Birutė Kazėnaitė

 

   

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 33